Sergey Donskoy рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Циркуляційна пилка булмаш cbs 2400, Дискова пилка Белмаш CBS-2400, Замовлення №14356

24 березня зробив замовлення. 27 березня забрав станок на НП. Все працює, все супер. Дякую за швидкість та зразкову роботу працівників магазину.
polizey не рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Хотів купити: Електрокоса Makita SOFA-DUR190U

немає в наявності
Sudorenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 грудня 2022

попросили проплатити за товар....проплатив.....і вже, тиждень нічого.....
Аккумулятор прийшов...в простої 13.1 вольт Товаром доводбний.,..
19 грудня 2022 Відповісти
Yaroslav Kravets не рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Стабілізатор Елекс Ампер У 9-1/25 v2.1, Замовлення №5228

Сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «IN-GREEN»
Ярославе, просимо вибачення. Ситуація важка, перебої з електроенергією, інтернетом. Ми намагаємось надати якісні послуги, наскільки це дозволяють обставини. Щодо інших мінусів, передплата на важкі або габаритні товари є бажаною, але не обов'язковою. Ви можете сплатити повну суму замовлення на новій пошті або сплатити все одразу на сайті карткою. Після отримання товару на НП, ви отримуєте електронний фіскальний чек на ваш емайл.
зробіть висновки і не виправдовуйтесь. ситуація важка у всіх
26 листопада 2022 Відповісти
Pavel Vanagel не рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Минимойка BLACK&DECKER PW 1700 SPL, Замовлення №2327

Увидел цену 88 грн. Решил проверить насколько магазин соблюдает законы. Перешел на сайт, товар был в наличии и по заявленной цене! Заказал, оплатил! Через некоторое время перезвонили и сказали что товара нет! Мол извините и тупо вернули деньги. Хотя по закону обязаны поставить такой или аналогичный товар!
Cynic Bandera не рекомендує цей магазин
27 вересня 2021

Хотів купити: нічого

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

На ХОТЛАЙН :Доставка: по Києву безкоштовно або самовивіз На сайті продавця, https://in-green.com.ua, доставка Кур'єром по Києву: 50 грн.
Игорь Потапенко не рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Хотів купити: Драбина Oman Mini Termo 80x70

Цена на хотлайне - 3400, на сайте тоже. Но при заказе цена оказалась 3900.
sfinks_1987 рекомендує цей магазин
26 травня 2021

Купив: Електропила Makita UC3551A

Давно хотів замінити свою стару електропилку,вибір залишив за Макітою UC3551A. Після замовлення швидко перетелефонували, відправили того ж дня, доставка безкоштовна,хоча при ціні 8 099 грн це не дивно, але все одно приємно. Ще один маленький плюс- оплата частинами від Приватбанку. А різати деревину- пісня...
kazik17 рекомендує цей магазин
21 травня 2021

Хотів купити: Клеящий пистолет с выключателем Sigma O8мм 20Вт (6900027210618), Замовлення №435456565

Заказывал товар на этом сайте, товар соответствует качеству как на фото. Заказал Доставкой наложенным платежом. Доставили быстро, упаковка отличная. Все понравилось Супер. Качество и рейтинг. Сайт и сервис на мое мнение 8 из 10
Лилия Яременко рекомендує цей магазин
6 квітня 2021

Купив: Ніж для труборіза, Колесо відрізне для плиткореза TOPEX Нож для трубореза 34D038 (режущий ролик)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Муж заказывал труборез, доставка моментальная, также порадовала цена и качество. Вежливый персонал, в телефонном режиме все чётко и доступно объяснили и посоветовали. Покупкой довольны