Лисенко В рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP60XUSB Black, Замовлення №24698

Брав у подарунок батькові на ювілей. Все сподобалося.
Oleg Bors рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: USB аудіоінтерфейс Audient ID4 MKII, Замовлення №2185722

Сергей Янов22 рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: Мікрофон Rode NT1-A, Замовлення №04098

Спасибі консультантам магазину, підібрали найоптимальніший для мене варіант. Купівля пройшла нормально. Так що рекомендую магазин.
Dariya Skoryk рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: DJ програвач Audio-Technica AT-LP120XUSB Silver AT-LP120XUSBSV, Замовлення №04080

Для замовлення товару зв'язалася безпосередньо з продавцем, оскільки мені було необхідно уточнити термін доставки. Спілкуванням залишилася цілком задоволена. Товар доставили поштою на наступний же день неушкодженим. В комплектації ідуть програвач в розібраному стані, кабелі для підключення/живлення, два типа вилки - європейська та китайська, інструкція по експлуатації на польській мові з наглядними картинками та, що важливо, гарантійний талон. Програвач працює чудово, нам дуже сподобався.
Daria Solomaschenko рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP60XUSB Black, Замовлення №03599

Купувала вініловий програвач, через якийсь час він перестав працювати, магазин надав послуги ремонту але програвач мав інші дефекти, працівник магазину оперативно відповів та запропонував обмін на новий, проблему вирішили дуже швидко та професійно, дякую за гарний сервіс
Анна Василів рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: Мікрофон AKG Lyra C44-USB, Замовлення №04060

Купила мікрофон) дуже добре працює, все гаразд, без підстав )
Артем Захарчук рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Навушники Beyerdynamic DT770 Pro 80 Ohm, Замовлення №23554

Проконсультували, допомогли вибрати відповідну модель. Покупкою залишився задоволений!
Саша Мироненко рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Мікрофон студійний Rode NT1 Kit, Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm, Замовлення №109051

чудовий магазин! замовляв тут мікрофон та навушники , відповідають швидко, товар якісний, рекомендую цей сайт!!
Roman Vavilovuch рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: MIDI-клавіатура Arturia MiniLab mk3, Замовлення №04010

Велике спасибі співробітникам магазину! замовлення виконано швидко, хороша ціна...
Niras12 рекомендує цей магазин
21 лютого 2023

Купив: Студійні монітори Mackie CR5-X BT, Замовлення №03839

Зручний сайт, знайшов потрібну модель і порівняв ціну серед усіх магазинів. Доставили вчасно, раджу