Sad рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера Anda Seat Kaiser 3 XL Maroon (AD12YDC-XL-01-A-PVC), Замовлення №63247

Спочатку виникли невеликі непорозуміння при купівлі, але співробітники магазину швидко все виправили. Коли мені доставили крісло, я його зібрав і сівши в нього відчув що це найкраще на чому я коли небуть сидів.
Мария Ковалевская рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Миша 2E MF300 Silent WL BT Mallow pink (2E-MF300WPN), Замовлення №61161

Не перший раз купую тут,найкращій магазин,приємні менеджери! Рекомендую
Apollo Ra рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Водяне охолодження Arctic Liquid Freezer III 420 (ACFRE00137A), Замовлення №65617

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Пивовар Владислав рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Ноутбук ASUS P1512CEA (P1512CEA-BQ0183X), Замовлення №-

Alex Gubsky рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Відеокарта ASUS RTX4080S-O16G-NOCTUA, Замовлення №№65312

Оставив замовлення в суботу, зв'язались у неділю (що доволі рідке явлення у магазинів). Менеджер Дарина ввічливо розповіла про всі нюанси і в понеділок я провів оплату після підтвердження наявності, а вже сьогодні отримав відеокарту. Можу рекомендувати цей магазин, ціни тут і правда низькі.
Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Дякуємо за відгук, ми намагаємось стати краще завдяки вам! Очікуємо Вас знову за замовленням
Киселев Сергей рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Водяне охолодження MSI MAG CORELIQUID M240, Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G (GV-N408SWF3V2-16GD), Замовлення №63707

Один з небагатьох магазинів, у якому була відеокарта по заявленій ціні у наявності (всі інші обіцяли таку ціну тільки під замовлення, хоча й писали, що в наявності). Оплата за банківськими реквізитами без додаткових комісій. Відправка одразу в день оплати. Залишились тільки приємні враження.
Артур Опалий рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4070-O12G, Замовлення №-

Замовив комплектуючі, rtx 4070, i5 12400f, 32 gb g.skill 3200, asrock b660m pro rs, wd blue 580 1tb, deepcool pf700, vinga cs316. Оператори круті, легко домовитись, прикладають зусиль щоб товар прийшов як умога швидше, самі низькі ціни в україні на ПК комплектуючі. Крутий офіс, та персонал. Окрема дяка Марії за компетентність та професіоналізм! ;)
Роман Климчук рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: ASUS DUAL-RTX4070S-O12G, Замовлення №64429

Едине,що хотів би зауважити,щоб магазин вказував в описі товару термін і умови гарантії щодо конкретного товару.В моему випадку мені надали гарантію 12 місяців від магазина.Але,як правило,на нові відеокарти надається гарантія від виробника на 36 місяців.Хотілося б ,щоб представники магазину звернули на це увагу
Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Магазин вирішив проблему з гарантіею,вислали гарантійні зобовязання на 36 місяців.Вибачилися за прикре недорозуміння... Враження від магазину - позитивні
26 березня 2024 Відповісти
Oleg IF рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Palit GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 Dual, Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Dual (NE64060019P1-1070D), Замовлення №63989

Zart Arn рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16APH8 (82Y9003EPB), Замовлення №61918

Замовив те що хотів, озвучені строки доставки було дотримано точно, пакування, комплетація з заводу, тест батареї не показав і хвилини використання, все новеньке. Менеджер Вікторія, раджу)