555batya не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Хотів купити: Посудомийна машина Whirlpool WIO 3C33 E6.5

Хотел оформить заказ на посудомоечную машину,сказали перезвоним через 30мин.Никто так и не перезвонил,попытался набрать повторно через час,безрезультатно.Звонил на несколько указанных на сайте номеров, никто так и не ответил.Не рекомендую.
Юлия Полякова рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Духовка електрична Bosch HBJ558YB0Q, Посудомийна машина Bosch SMV4HVX00K, Замовлення №180514

Товар отримала в названі терміни. Все пройшло чудово. Якісні посудомийна і духова шафа. Кваліфікований консультант який був постійно на зв'язку. А ціна дійсно одна з найнижчих на ринку. Однозначно рекомендую цей магазин. Якщо буде потреба в придбанні ще техніки 100% звернусь сюди.
rt56 рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Сполучна планка Bosch WTZ20410, Пральна машина автоматична Bosch WAN28263UA, Пральна машина автоматична Bosch WTH85205UA, Замовлення №20142

Ціна виявилася вище заявленої, на сушильну машину +1,6%, на пральну +2,2%, але все одно вигідною. В чеку не було коду продавця. Доставили без передоплати
ainw не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою LG GW-B509SQKM, Духовка електрична Whirlpool OMR58CU1B

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Через швидке замовлення на їх сайті зробив два замовлення, по обох, невідповідність ціни і наявності товара, не рекомендую... просто заманюють низькими цінами, і пробують розвести на дорожчі ціни, тому нема сенсу вести на заявлену низьку ціну . Поки вони морочили голову, ціни виросли на 500-1000 грн, так що завдяки їм втратив гроші на рівному місці. Не зв'язуйтесь з ними!!!
Представник магазину «SAVE CASH»
Доброго дня.Підкажіть будь ласка номер Вашого замовлення або скиньте скриншоти з вайбера чи телеграма нашоі з Вами переписки,якщо Ви дійсно спілкувалися з нами?
27 грудня 2023 Відповісти
Доброго дня, З наступаючим новим 2024 роком. Добре що не 2025 От тому й не рекомендую ваш магазин і перед вашою реакцією пройшло декілька місяців, по телефону було спілкування, вам на диктофон записи робить і берегти рік - два? Є в вас на сайті - замовить кнопка, натиснули, заповнили форму, й відіслали вам замовлення, і нам передзвонювали, який там номер замовлення, все вже стерли навіть смс якщо приходили
27 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «SAVE CASH»
З наступаючим новим 2024 роком.З 10 по 20 жовтня у нас не було швидких замовлень на ці моделі.Перед Новим Роком все передивляємося.
Igor Karpenko рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Посудомийка, холодильник, індукційна плита, Замовлення №170122

Blackbird не рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Electrolux LIT30230C, Замовлення №1

Инна Петрухан рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Samsung NZ32R1506BK, Посудомийна машина Siemens SR61IX05KK, Замовлення №1111

Купую вже не перший раз в цьому магазині. Спершу була посудомийка Siemens, потім плита самсунг. Дуже задоволена! Все якісне, ціле,з гарантією, по дуже гарній ціні, доставка вчасно, менеджери завжди допомагали і були на зв'язку. Рекомендую
Андрей Гаркот рекомендує цей магазин

Купив: Духова шафа BOSCH HBJ558YB0Q, Замовлення №6975

Шукав духову шафу BOSCH HBJ558YB0Q за кращою ціною з урахуванням доставки та з офіційною гарантією. Доставили вчасно, духовою шафою користуємось більше місяця, питань до якості немає. Магазин рекомендую
Scarab_ua рекомендує цей магазин

Купив: Техніка для кухні, Замовлення №7588

Купив майже всю техніку для кухні. Всім задоволений. Магазин рекомендую
Юлия Пирнач рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Мийний бездротовий пилосос Philips SpeedPro Aqua FC6718/01, Замовлення №180340

Робимо замовлення в даному магазині не вперше - жодних нарікань. Завдяки компетентній консультації менеджерів визначитися з покупкою завжди легко. Окреме дякую за швидку доставку в попередньо обумовлений час. Ну і про ціни - вони тут найнижчі! Будемо звертатися і надалі та однозначно рекомендуємо даного продавця!!!!