Надія Булима не рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Кондиціонер, Спліт-система OLMO INVENTA OSH-24LDH, Замовлення №18761

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

15.01.2024 року звернулися до магазину за придбаням двох кондиціорів на сумму 41888грн. та тогож дня оплатили покупкою частинами. перший тиждень , що завтра відправлять так і не відправили. Повернути кошти теж не повертають вже більше місяця.
Відповідь представника «Arizona»
Надія Булима, ми вдячні за Ваше звернення. На жаль по Вашому замовленню дійсно була затримка, менеджер погодив з Вами повернення і був на зв'язку. Вибачте за незручності. З повагою Arizona.com.ua
Олександр Зеленюк рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Кондиціонер TOSOT GB-07VP2 Wi-Fi, Кондиціонер TOSOT GB-09VP2 Wi-Fi, Замовлення №18811

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Зробили знижку. Але довелося зачекати відправлення кондиціонерів на кілька днів довше ніж було обіцяно.
Відповідь представника «Arizona»
Олександр Зеленюк, вдячні за Ваш відгук вибачте за очікування. З повагою Arizona.com.ua
Oleksandr Mazurok рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer EVH30R Spring, Замовлення №235413513

Дякую. Підібрали аналог бойлеру, що вийшов з ладу.
Відповідь представника «Arizona»
Oleksandr Mazurok, вдячні за Ваш відгук. Раді бути Вам корисними. З повагою Arizona.com.ua
Dmargo рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Cooper&Hunter CH-S07FTXF-NG, Cooper&Hunter CH-S07FTXQ2-NG, Zanussi ZWH/S 50 AZURRO DL, Замовлення №18484

Dmargo, вдячні за Ваш відгук і добрі слова. З повагою Arizona.com.ua
Oleksii Gortenko не рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Мобильный Кондиционер Chigo CP-23C-B19, Замовлення №16998

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Arizona»
Oleksii Gortenko, вдячні за Ваш відгук. Ми перевірили це замовлення, дійсно проплата не пройшла чомусь. Поставили повторно протягом 3 днів кошти Вам повернутся. Вибачте за незручності. Вдячні за Ваше звернення, з повагою ARIZONA.COM.UA
Росказні про "протягом 3 днів кошти Вам повернуться" продовжуються. Ні кому не раджу з ними мати справи!!!
19 грудня 2023 Відповісти
Всё залишилось на місці: ні грошей, ні товара....
27 грудня 2023 Відповісти
Ви звертались до поліції?
13 січня 2024 Відповісти
P_viktor рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: kondicioner-cooperhunter-ch-s09xn8, Кондиціонер ch-s09xn8, Замовлення №22682

P_viktor, вдячні за Ваш відгук. З повагою Arizona.com.ua
Александр Воробьев рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: кондиционер olmo osh-09frh2, Замовлення №59001049073783

менеджер николай помог в выборе товара. оформление и доставка прошли безупречно, без всяких предоплат. сервис на высшем уровне.
Відповідь представника «Arizona»
Александр Воробьев, вдячні за Ваш відгук, раді що можемо Вам бути корисні. З повагою Arizona.com.ua
Denis Kulyak рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Кондиционер Midea AF8-18N1C2-I/AF8-18N1C2-O (панель AF8, Замовлення №18102

Дякую за покупку. Чудовий магазин ! Гарні ціни ! Трішки була затримка з доставкою. Велика подяка Миколаю за його терпіння нас та його професіоналізм !
Denis Kulyak, дякуємо за Ваш відгук. Гарного Вам дня. З повагою Arizona.com.ua
Valger рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter AIR MASTER EVO (GEN VI) CH-S12XP10, Замовлення №19016

Ещё раз благодарю менеджера Николая за отличную работу, в очередной раз подобрал мне нужную модель. Всё прошло просто замечательно, от заказа до получения. Магазин рекомендую однозначно.
Valger, вдячні за Ваші відгук і рекомендації. З повагою Arizona.com.ua
Андрей Козицкий рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Водонагреватель Nova tec Standart NT-S 50, Замовлення №№15675

Замовив бойлер, назначили дату доставки. Кур'єр приїхав вчасно, заздалегідь перетелефонував. Оплатити можна зразу, я заплатив кур'єру, отримав чек та гарантійку. Бойлер той що треба, користуємося з задоволенням. Рекомедую
Відповідь представника «Arizona»
Андрей Козицкий Вдячні за Ваш відгук, раді що були Вам корисні. З повагою Arizona.com.ua