Иван Богуславский не рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Плитка, Замовлення №107092

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Оплатив. Жду товар вже 3 тиждні!!! Не рекомендував би магазин ні кому!!!
Відповідь представника «АРС»
Іван, напишіть, будь ласка, коректний номер замовлення, щоб ми могли детальніше перевірити дану ситуацію. Номер, який ви вказали, а саме 107092, це замовлення на іншого покупця з іншим товаром.
Мій коректний номер 107091
18 серпня 2022 Відповісти
Представник магазину «АРС»
Ви зробили замовлення 11.08, оплата ваша поступили 16.08. Відправка відбувається на протязі 1-4 днів з моменту зарахування оплати. Про які 3 тижні йде мова? Можливо ви ще в іншому магазині робили замовлення?
19 серпня 2022 Відповісти
Сьогодні я зателефонував мені сказали що пасилку передано на доставку. На новій почті її досі нема!!! Чекаю далі що Вони будуть брехати!!!
19 серпня 2022 Відповісти
ulyanytskiyom не рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Сковорідка, Замовлення №534002

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «АРС»
Дякуємо вам за відгук! Дуже прикро, що ви стикнулися з такою ситуацією. Даний випадок буде обов'язково розглянуто адміністрацією магазину, щоб таке більше не повторилося. Оплачені вами кошти будуть повернені вам в найближчі терміни. Приносимо вибачення за такий інцидент.
sir.oleg2007 не рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Хотів купити: Makel 28001427, Замовлення №2000025402

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не рекомендую. менеджер просила передплату за пересилку, хоча на сайті про це не сказано.
Відповідь представника «АРС»
Дякуємо Вам за відгук. Інформація про передоплату вказана на нашому сайті - https://ars.ua/dostavka/
Євгенія Горун не рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Хотів купити: Сушка для прання, Замовлення №90777

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Sholastix рекомендує цей магазин
8 січня 2022

Купив: Rubineta 617070 M10*F1/2, Замовлення №181873363

Замовлення прийняли швидко, дівчина-менеджер дуже ввічлива і приємна у спілкуванні, товар відправили вчасно. Дуже дякую колективу "АРС" за професійність, було приємно з вами співпрацювати!
Відповідь представника «АРС»
Дякуємо! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені! Завжди будемо Вам раді.
Марія Росіл рекомендує цей магазин
11 листопада 2021

Купив: Автоматичний вимикач Legrand C16 2Р 4.5 kA (419697)

Товар високої якості та за прийнятну ціну. Після замовлення менеджер швидко передзвонив та уточнили всі деталі по відправці. Самовивозом, цього ж дня отримала своє замовлення. Роботою магазину задоволена. Однозначно рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «АРС»
Марія, дякуємо за зворотний зв'язок! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені співпрацею з нашим магазином. З найкращими побажаннями колектив магазину АРС.
mike_tk рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021

Купив: Шланг поливочный Cellfast Hobby ATS2 16-220WS 3/4, Замовлення №3000012739

Відправили наступного дня по післяплаті без проблем, шланг новий, запакований, трішки потерий знизу, але не критично. Найнижча ціна в інтернеті, дякую.
Відповідь представника «АРС»
Дякуємо! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені! Будемо раді Вам знову!
Дарья Волкогонова не рекомендує цей магазин
9 жовтня 2021

Купив: Beryoza Ceramica Плитка для пола Beryoza Ceramica Рамзес R 42*42 серая

Заказали плитку под входные двери определенного цвета. Прислали какой-то ужас серого грязного цвета Потратили большие деньги, расстроены до глубины души
Відповідь представника «АРС»
Нам дуже прикро, що Ви залишились незадоволені товаром. Вам було відправлено саме ту плитку, яку Ви обрали на сайті. Ми завжди закликаємо покупців перевіряти своє замовлення у присутності працівника служби доставки, щоб уникнути непорозумінь. Також, якщо Вам не підійшов колір, ви можете повернути товар згідно з законодавством.
Odessamebel рекомендує цей магазин
16 вересня 2021

Купив: Сверла и биты Rawlplug

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Я каждый день, по дороге на работу проезжаю мима их магазина и переодически беру там для работы оснастку и прочий инструмент. В разгар карантина я решил делать ремонт, понадобилась плитка, шпаклёвка, краска, гипсокартон итд. Спасало наличии у них интернет магазина на котором ассортимент больше чем в офлайн магазине. Цены у них весьма демократичные, с выдачей и доставкой проблем небыло.
Відповідь представника «АРС»
Дякуємо за зворотний зв'язок! Ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені співпрацею з нашим магазином. Будемо раді бачити Вас і Ваших друзів клієнтами АРСу в майбутньому! З найкращими побажаннями колектив магазину АРС.
Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
12 серпня 2021

Хотів купити: Круг отрезной по металлу NovoAbrasive Гетьман 010115 т41 14А 115*1,0*22,23 мм

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення

перейшовши на даний магазин помітив що магазин займається обманом зі збільшенням цінина товари розміром1/3грн, це вже не вперше
Відповідь представника «АРС»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам дуже шкода, що ви стикнулися з такою ситуацією. Ми не намагаємося нікого обманути, різниця в ціні може бути пов'язана з тим, що ціна на товар змінилася, але з технічних причин не відбулося оновлення на hotline. Наші спеціалісти вже працюють на цим. Просимо вибачення за незручності.