Алексей Баранов не рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Термостат для ванны IMPRESE 10400 CENTRUM и в душ, Замовлення №8716

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Ванна.Київ.ua»
1. Чисту правду написали, такої фабрики в Чехії не існує, Китай низької якості. 2. Вам телефонували двічі, лінія була зайнята, другої лінії немає. 3. Вам запропонували аналогічний товар на електронну пошту, ви нічого не відповіли 4. Ми поганого нашим клієнтам не рекомендуємо Дякуємо
Mnb рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: Раковина, мийка, унітаз, змішувачі

Все вчасно, зручно, за доступними цінами.
Все чудово
18 жовтня 2021 Відповісти
dimon_4ik рекомендує цей магазин
14 липня 2021

Купив: Geberit 500.784.01.1 iCon Rimfree, Замовлення №6111

Замовив і привезли через 2 години, ще й непогану знижку зробили. Навіть не очікував, просто відмінно, так тримати!
Відповідь представника «Ванна.Київ.ua»
Шановний Клієнт, щиро вдячні Вам за позитивний відгук та високу оцінку якості нашої роботи. Дякуємо, що знайшли час, для написання позитивного відгуку про нас. Для нас це важливо! Будемо раді вашим новим замовленням. З Повагою, компанія Ванна Київ
Skorya рекомендує цей магазин
1 грудня 2020

Купив: Инсталляция Viega Prevista Dry 771973 + Кнопка смыва VIEGA VISIGN FOR STYLE 10 596316, Замовлення №4665

Заказывал товар по телефону. Цена была одна из самых низких на рынке. Доставили на следующий день в оговоренное время и это в "черную пятницу". Плюс грамотно проконсультировали во время доставки по другой сантехнике.
Відповідь представника «Ванна.Київ.ua»
Дякуємо за відгук та те що довірились нам. Підходимо до кожного клієнта індивідуально. Намагаємось виправдати всі забаганки наших клієнтів, та відповідати очікуванням і зараз раді читати, що виправдали їх! Звертайтесь, хай щастить
InTar не рекомендує цей магазин
27 листопада 2020

Хотів купити: Смеситель IMPRESE 05040 (25) LASKA 05040-25, Замовлення №4667

По факту заказа получила ответ: товар сомнительного качества, можем подобрать качественный и лучший товар.
Відповідь представника «Ванна.Київ.ua»
1. Чисту правду написали, такої фабрики в Чехії не існує, Китай низької якості. 2. Вам телефонували двічі, лінія була зайнята, другої лінії немає. 3. Ми поганого нашим клієнтам не рекомендуємо Дякуємо за відгук. Звертайтесь
Daryna Shamanska рекомендує цей магазин
10 червня 2020

Купив: ванная, раковина

Отличная помощь при выборе, грамотная консультация по комплектации и нюансам установки. Доставка прошла без проблем. Остались довольны сервисом. Рекомендую.
Відповідь представника «Ванна.Київ.ua»
Дякуємо за відгук. Звертайтесь А ще вдячні, що довірились Намагаємось відповідати очікуванням і зараз раді читати, що виправдали їх!
Gannet не рекомендує цей магазин
10 лютого 2020

Хотів купити: Механізм змиву Geberit Impuls 281.004.00.1

Не правдива ціна. На hotline: 546 грн. На сайті продавця: 611 грн. Цей відгук через недобросовісну конкуренцію магазину, а також за відсутність української мови на їх сайті.
Відповідь представника «Ванна.Київ.ua»
Доброго Дня ви пишете - Цей відгук через недобросовісну конкуренцію магазину, а також за відсутність української мови на їх сайті. 1. над Українською мовою ми працюємо 2. Вкажіть ваш номер замовлення?? 3. Ви навіть не телефонували Зважаючи на всі пункти, які Вам не сподобались, при постановці оцінки нашому магазину вважаємо оцінку не заслуженою та тою, яка не відповідає дійсному процесу здійснення покупки у нас
Неправдиво вказана ціна і є недобросовісною конкуренцією, через яку ви використовуєте потенційних покупців. Який номер замовлення? У вас ціна на hotline не відповідає ціні на вашому сайті, то який номер замовлення ви хочете? Навіщо мені телефонувати, якщо одразу видно як ви маніпулюєте цінами?
10 лютого 2020 Відповісти
Представник магазину «Ванна.Київ.ua»
?!
10 лютого 2020 Відповісти
victor не рекомендує цей магазин
29 січня 2020

Хотів купити: Кнопка смыва GEBERIT SIGMA 20 115.778.KH.1, Замовлення №3236

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Цена не соответсвует. По заказу не перезванивают, Зря потратили мое время.
detiua рекомендує цей магазин
18 грудня 2019

Купив: Рушникосушарка Laris Стандарт П9 500x900 Э (подкл. слева) (73207090)

Делал уже повторный заказ, товара на тот момент не оказалось в наличии, но нашли товар у поставщиков несмотря на ажиотаж черной пятницы. доставили вовремя. Вот что значит бороться за клиента. Теперь у вас + 1 лояльный клиент и уже рекомендовал Вас знакомым. Спасибо за подход и обслуживание.
Відповідь представника «Ванна.Київ.ua»
Дякуємо за відгук! А ще вдячні, що довірились, та порадили друзям Намагаємось відповідати очікуванням і зараз раді читати, що виправдали їх! Нам важливі Ваші рекомендації! До зв'язку!
Kateryna Dyakova не рекомендує цей магазин
3 вересня 2019

Купив: TECE 9400001 Base 9.400.001 Инсталляция для Подвесных Унитазов + Крепеж

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, повернення товару, сервісна підтримка

Сначала заказала у них кнопку смыва Оли. Никто не перезвонил, написала им сама через день. Сказали нет в наличии...(уведомить клиента не нужно?). Ок, попытка 2. Заказала другую кнопку с инсталяцией другой фирмы. На фото кнопка черный мат, доставили глянец. Пишу им с просьбой поменять (даже не вернуть деньги) - ответа нет. Политики возврата на сайте тоже нет...
Відповідь представника «Ванна.Київ.ua»
Ви хочите сказати що вам не телефонували? Вам ми відзвонилися та повідомили коли де ви можна повернути клавішу. Клавіш вказана - Колір Чорний. На фото Чорного кольору, те що ви хочете матову бачити це вже інше, уточнюйте по тональностях будь - ласка. Та не обманюйте в першу чергу себе. Не вічливо та не приємно((((
Ваша реакция сама за себя говорит... Писать "то что вы хотите видеть матовую" это просто вверх профессионализма и клиетоориентированости...
5 вересня 2019 Відповісти