Nataliya Rozhyk рекомендує цей магазин
5 лютого 2020

Купив: ПК19400-1610.24SSD.GTX1660T.EXPB600, Замовлення №14164

Рекомендую, адже покупка здійснилася в задоволення і відповідно до всіх потреб! А що найприємніше : компетентні та приємні консультанти, люди, які допомагають і після продажі, дають необхідні рекомендації! Велике дякую і тепер усі покупки тільки у Вас! Надійні і клієнтоорієнтовані! А я ще той вибагливий покупець!
Відповідь представника «ETE.UA»
Дякуєм Вам за високу оцінку нашої роботи! Такі відгуки мотивують нас працювати ще краще!
Александр Паладий рекомендує цей магазин
21 січня 2020

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 2600X (YD260XBCAFBOX), Замовлення №13942

Вроде все нормально, хорошо упакован. Рекомендую
Відповідь представника «ETE.UA»
Спасибо за ваш отзыв и рекомендацию! Обращайтесь к нам еще. Для постоянных заказчиков у нас действуют индивидуальные предложения.
14 січня 2020

Купив: Жесткий диск Seagate BarraCuda HDD 1TB 7200rpm 64MB 3.5 SATA III заводское восстановление (ST1000DM

Покупал жёсткий диск seagate на 1 ТБ. 12.12.19 или 13.12.19. Доставка новой почтой заняла всего навсего 1 день. Покупкой доволен, рекомендую данный интернет-магазин всем!
Відповідь представника «ETE.UA»
Спасибо за высокую оценку нашей работы! Для нас очень важно знать мнение наших заказчиков!
Юрий рекомендує цей магазин
2 грудня 2019

Купив: Кабель SATA ASRock Комплект кабелей SATA III 0.5 м с защелкой (17126 Black), Замовлення №11566

Неплохой магазинчик, есть достаточно редкие товары. Еслиб еще придумали как делать дешевую доставку недорогих товаров вообще цены б небыло )))
Відповідь представника «ETE.UA»
Спасибо за отзыв! Мы планируем подключить доставку еще одним перевозчиком с бюджетными тарифами. Надеюсь запустим эту услугу в ближайшее время.
мне кажется нужно какоето решение с поштоматами, или мистэкспресс (с али они работают)
12 грудня 2019 Відповісти
Viktor рекомендує цей магазин
14 жовтня 2019

Купив: Пам'ять для ноутбуків Samsung 4 GB SO-DIMM DDR3L 1600 MHz (M471B5173EB0-YK0), SSD накопичувач Pioneer APS-SL3N-128, Замовлення №1172

Замовив через кошик, зателефонували, повідомили про наявність товару, узгодили варіант оплати. Отримав товар, все працює.
Відповідь представника «ETE.UA»
Дякуємо за ваш відгук! Нам важливо знати думку покупців про нашу роботу!
Сергій Сириця рекомендує цей магазин
9 жовтня 2019

Купував перший раз в даному магазині. Зв'язались протягом 10 хв., товар відправили в той же день. Рекомендую. Дякую.
Відповідь представника «ETE.UA»
Ми Вас також дякуєм за високу оцінку нашої роботи! Будемо раді бачити Вас знову!
Merlin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 жовтня 2019

Хотів купити: Жесткий диск Western Digital RED 3.5, Замовлення №11742

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Товара нет в наличии, забыли убрать с сайта. Не рекомендую связываться с этим магазином.
Відповідь представника «ETE.UA»
Спасибо за отзыв! Просим прощения за оказанные неудобства! Ваш заказ был на жесткий диск, который был у нас в единственном экземпляре на складе. В тот же вечер, но на пару часов ранее, был еще один заказ на этот диск и мы соответственно отгрузили его тому клиенту, чей заказ был первым. В любом случае, нам очень важно знать ваше мнение!
VolodyaB рекомендує цей магазин
26 вересня 2019

Купив: Жорсткий диск Seagate ST33000651AS, Замовлення №11540

Виконав замовлення через корзину. Передзвонили, нагадали, що вінчестер поновлений. Обіцяли доставити на суботу, а прибув вже у п'ятницю. Чудовий магазин. Рекомендую!
Abbot13 рекомендує цей магазин
25 серпня 2019

Купив: Комплект кабелей ASRock SATA III 0.5 м с защелкой (kit2), Замовлення №11306

Сервісом даного магазину задоволений. Магазин рекомендую. Дуже вдячний персоналу даного магазину.
Відповідь представника «ETE.UA»
Дякуємо за високу оцінку! Нам дуже важливо знати думку клієнтів про нашу роботу!
Сергій рекомендує цей магазин
8 червня 2019

Купив: SSD накопичувач Pioneer APS-SL3N-256, Замовлення №10906

Оформлення замовлення зроблено зручно. Відправили швидко. SSD якісний. Цілком задоволений сервісом.