Andrii Tymchuk рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Рюкзак для зимових видів спорту Terra Incognita Snow-Tech 30 / жовтий/сірий, Замовлення №49999

Замовляю не перший раз в данному магазині,товар завжди якісний і за доступними цінами
Вера Симоненко рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Намет туристичний Terra Incognita Alfa 3 / хаки, Замовлення №49024

Замовляли тут туристичний намет Terra Incognita Alfa 3. Намет якісний і думаю, що прослужить довго. Дуже Вам вдячні за швидку відправку нашого замовлення.
Егор Давыдов рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Рюкзак для зимових видів спорту Terra Incognita Snow-Tech 30 / синій/сірий, Замовлення №48999

Срочно нужен был качественный туристический рюкзак по разумной цене. В этом магазине я его без проблем нашел. Могу с уверенностью утверждать, что качество рюкзака превзошло все мои ожидания. Рекомендую.
romul23 рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Намет туристичний Terra Incognita Ksena 3 Alu / вишневый, Замовлення №48925

Придбав собі в цьому магазині чудовий туристичний намет Terra Incognita Ksena 3 Alu / вишневый. Гарна якість по доступній ціні. Доставка працює швидко. Дуже задоволений.
Егор Матвиенко рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Намет туристичний Terra Incognita Alfa 3 / песочный, Замовлення №48697

На мене магазин справив хороше враження. Купив собі в цьому магазині туристичний намет Terra Incognita Alfa 3. Легкий і дуже якісний намет, який ідеально підходить для туристичних прогулянок. Раджу всім.
Денис Хуков рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Рюкзак для зимових видів спорту Deuter Gravity Pitch 12 / khaki-navy (3362117-2325), Замовлення №48605

Заказывал здесь первый раз. Магазин мне в целом понравился. Выбор тут просто огромный на любой вкус и кошелек. Товар отправили на следующий день после заказа, что считаю вполне нормально.
Григорий Рублев рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Рюкзак для зимових видів спорту Ultimate Direction All Mountain / S/M Granite (80468419GN-S/M), Замовлення №48395

На мой субъективный взгляд вполне нормальный магазин. Есть из чего выбрать и цены в пределах разумного. Доставка работает быстро. Рекомендую.
Павел Сергиенко рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Куртка Turbat Fluger 2 Mns, Замовлення №47500

Приобрел здесь отличную куртку. Качество просто прекрасное и цена вполне разумная. Очень доволен. Магазин рекомендую.
Larisa Smirnova рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Рюкзак спортивний Terra Incognita FreeRider 35 , Замовлення №45692

купувала рюкзак спортивний Terra Incognita FreeRider 35 синові, дуже сподобався, якість відмінна. Менеджер зв'язався протягом 10 хв. Наступного дня товар уже отримала. Хлопці у терра молодці Запаковано товар якісно, без притензій. Рюкзак суперський синові дуже сподобався. А мені сподобався сервіс швидко та якісно. Вислали наложкою без жодних передоплат.
Syndemoz рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Рюкзак для зимових видів спорту Terra Incognita Snow-Tech 30 / синій/сірий, Замовлення №33206

Швидко перезвонили і відправили. Вже на другий день рюкзак був у мене. Залишився задоволений роботою компанії.