Головин Артем рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: LED прожектор Aputure Amaran COB 60D, Замовлення №8723

Не міг знайти освітлення Amaran в студію в Києві в наявності за адекватну ціну. Звернувся в цей магазин. Менеджер підтвердила наявність у магазині, ціна мене влаштовувала і вже того ж вечора я забрав своє замовлення у магазині. Прожектор новий та хорошо упакований. Дуже дякую, тепер я ваш постійний клієнт!
Шавкута Ян рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 (Canon), Замовлення №8012

Нарешті протестував новий об'єктив. Що можу сказати, я задоволений. Фокусування відмінне. Тепер зйомки вночі одне задоволення. Окрема подяка магазину за своєчасність доставки та кваліфікований персонал. Дякую!
Литвин Алексей рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Відеокамера Panasonic HC-X2 (HC-X2EE), Замовлення №7367

Взял по лучшей цене на рынке, спасибо за быструю доставку. Видеокамерой доволен, классный встроенный стабилизатор, съемка очень плавная получается + много портов для быстрого вывода файлов на ноутбук.
Гриша Тютюнник рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Sony FX3, Замовлення №7343

Замовляв відеокамеру, доставили вчасно як і обіцяли. Якість супер, все працює. Все було добре укомплектовано. Дякую.
Лена Штефуряк рекомендує цей магазин
19 квітня 2021

Купив: світловідбивачі студійний Mircopro RD-024 56см, Замовлення №589

Все супер! Ребята молодцы,быстро связались, все понравилось, товар качественный, спасибо!
Дмитр0000 рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

заказал накамерный свет, отправили быстро, приехал в целостности и в полном комплекте. нареканий нет, спасибо магазину)
Alina Kirilova рекомендує цей магазин
1 березня 2021

Купив: підлоговий штатив E-Image EK610, Замовлення №410

Доброго вечора, замовляла штатив в цьому магазині-усім задоволена. Ціна не завищена, якість на високому рівні, швидко відреагували на замовлення через кошик. Буду замовляти і надалі, дякую.
Василий Борсук рекомендує цей магазин
27 січня 2021

Купив: накамерний мікшер Saramonic SR-AX100, Замовлення №378

Купил в этом магазине накамерный аудиомикшер. Всем доволен. Цена соответствует качеству. Доставили быстро, без проблем. Спасибо, буду заказывать еще)
Alex Mitchell рекомендує цей магазин
21 травня 2020

Купив: Видеомонитор Lilliput BM230-4K, резиновые наконечники Manfrotto 565

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Хорошие ребята, идут навстречу. Понравилось качество обслуживания и товар.
Петр Гладкий рекомендує цей магазин
15 березня 2020

Купив: Гарнитура BirdDog Comms Headset

Купил просто шикарную гарнитуру в вашем магазине, за качество спасибо. Товар мне очень понравился. Заказом доволен. Рекомендую.