Ольга Архипова не рекомендує цей магазин
28 травня 2022

Купив: Продукти, Замовлення №802490735

Сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

З моменту, коли запрацював склад в Києві результат погіршився. Термін збору з 3-5дн збільшили до 10, поки "збирають"- продукти зникають, або змінюється статус на самовивоз. Хоча вони уже оплачені, їх не доставляють. З 10 позицій приходить 3-4.Це не нормально. Відчуваю неповагу до себе, як клієнта. Одне добре, що гроші за не відвантажені товари повертають зразу. Але за той час поки очікуєш замовлення вони знецінюються.
Відповідь представника «Ашан»
Шановний клієнт! Дуже дякуємо Вам, що обрали саме наш сервіс! Нам дуже шкода, що ви мали неприємний досвід при замовленні на нашому сайті. Це пов’язано з непростою ситуацією, що склалася в нашій країні. Згідно чого, нам бракує людських ресурсів і ми не завжди можемо якісно і своєчасно обслуговувати наших клієнтів. Сподіваємось, що найближчим часом наш сервіс стабілізується. Приносимо наші вибачення! З повагою, Команда Ашан Україна
Валерій не рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Хотів купити: Продукти, Замовлення №802207970

Сподобалося: оформлення замовлення

Відповідь представника «Ашан»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Ми обов’язково врахуємо Ваші зауваження в нашій подальшій роботі. На даний момент оскільки у цей складний для всіх час, попит на послуги нашого сервісу значно зріс, а людський ресурс на жаль зменшився, далеко не всі Ваші замовлення ми можемо виконати вчасно. Ми з усіх сил намагаємося якомога швидше збільшити наші потужності, щоб надавати якісні послуги.
Просто взяли і скасували замовлення з припискою, що в умовах військового часу важко з логістикою та наявністю товару. При цьому весь товар на сайті в наявності, але з новими цінниками. \"- Ашан? Ні, не знаю!\"
26 травня 2022 Відповісти
Діма Мигаль не рекомендує цей магазин
17 квітня 2022

Хотів купити: Шоколад, Замовлення №801760940

Найгірший магазин з усіх. Оператори не виконують свою роботу і надають не правдиву інформацію. Більше не буду нічого замовляти. Нікому не рекомендую зв'язуватися із цим магазином.
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Підкажіть, будь ласка, яка саме інформація була не правдивою?
Patron Yura не рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Хотів купити: РК монітор LG 27MK430H-B

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Сподобалась акційна проплзиція, перейшов на сайт Ашану за посиланням, оформив замовлення і трохи не натистув "оплатити картою", вирішив зателефонувати їм на 0800 і уточнити за наявність, був правий - відповіли, що в наявності товару немає. Цікаво, скільки би часу вони повертали мені гроші, якщо оплатив би картою, як було запропоновано в формі замовлення...
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Приносимо вибачення за тривалий розгляд Вашого запиту. На жаль, через велику кількість запитів не змогли надати відповідь раніше. Інформацію щодо залишку товару не встигли тоді оновити. Перепрошуємо за дану ситуацію
Эдуард Соколовский не рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: Заказ продуктов, Замовлення №27099813

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Сделал заказ утром в 9-30 на доставку с 20-00 до 22-00 . Но увы, по неизвестной причине заказ отменен. Теперь понимаю ,что такое сервис в сети Ашан. Печально, что не берегут своих клиентов.
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Приносимо вибачення за дану ситуацію. Прохання звернутися за контактами нижче до підтримки auchan.zakaz.ua, щоб вони перевірили чому виникла відміна замовлення. Контакти 0800 20 20 20 help@zakaz.ua
Alex Danilov не рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: ДЕРЕВНИЙ НАПОВНЮВАЧ №1, 9+2 КГ, Замовлення №802096625

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Недогрузили 1 позицию в доставке, через 3 дня после запроса вернули деньги... и протарифили доставку как платную из-за изменения цены заказа. Итого вернули разницу 8 грн вместо 100. Не конец света, но на отзыв заработали :)
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Якщо Ваша проблема ще актуальна, прохання звернутися до нас на ГЛ відправимо запит на розгляд повторно. Перепрошуємо за дану ситуацію
Олексій не рекомендує цей магазин
1 січня 2022

Купив: Кавоварка ріжкова Zelmer ZCM7255, Замовлення №801930700

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ашан»
Victoria Zaltsman не рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Хотів купити: Постельное бельё,полотенца, простыни

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Зачем такой интернет-магазин если большинство товара стоит отметка "только самовывоз"?С всей корзины а у меня было 10 товаров 9 из них купить можно только самовывозом,я такого ещё не встречала нигде!
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Приносимо вибачення за тривалий розгляд Вашого запиту. На жаль, через велику кількість запитів не змогли надати відповідь раніше. Ті товари, які доступні на доставку, мають помаранчеву відмітку на фото.
Юрий Куниця не рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: БЛЕНДЕР РУЧНИЙ ZELMER ZHB4552S, Замовлення №801836857

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Приносимо вибачення за тривалий розгляд Вашого запиту. На той момент через велику кількість запитів, замовлення та звернення опрацьовувалися із затримкою. На жаль, інформацію щодо залишку товару не встигли тоді оновити. Обидві частини замовлення були скасовані, кошти на Вашій карті вже були розблоковані. Перепрошуємо за дану ситуацію
Станом на сьогодні, 27 грудня 2021 р, грошей нам не повернули. Дзвонили до них, сказали що гроші розблоковано (не розумію, чому розблоковано, а не повернуто?). Почекаю ще день-два, і якщо грошей мені не повернуть, буду писати заяву в поліцію на цих ашановців...
27 грудня 2021 Відповісти
28 грудня 2021 року, гроші нам так ніхто і не повернув, ніхто не передзвонив нам, хоча вчора обіцяли розібратися де гроші і передзвонити. Щойно намагався до них подзвонити, чекаю зєднання з оператором десять хвилин, а після цього дзвінок скидають...
28 грудня 2021 Відповісти
Додзвонився до них з іншого номеру телефона (зі свого номера, з якого робив замовлення, додзвонитися так і не зміг, тому що після 5-10 хвилин очікування дзвінок завершували), мені сказали, що гроші повернули на реквізити банку, в якому відкрита наша карта, а уже банк має нарахувати гроші на нашу карту, протягом 30 днів!!! От так от, хотіли купити блендер у цему магазині, тепер мінімум місяць часу будем без блендера, і як уже писав вище, без грошей. Зекономили називається. Краще б у другому магазині заплатив на 200 гривень більше, і уже б могли користуватися товаром. Ну і на майбутнє буде наукою, ніколи не платити онлайн, тільки при отриманні, нехай і прийдеться заплатити трішки більше (за перевод грошей продавцю)
28 грудня 2021 Відповісти
Светлана Перминова не рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Ялинкова гірлянда Black Box Trees Украшение декоративное Гирлянда Norton 180 см Зеленая (8718861152692)

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказала в этом магазине гирлянду, отправляли мне посылку неделю, и каждый день кормили обещаниями что отправят сегодня, сегодня затянулось на 7 дней Не рекомендую !!!!
Відповідь представника «Ашан»
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Приносимо вибачення за тривалий розгляд Вашого запиту. На той момент через велику кількість запитів, замовлення та звернення опрацьовувалися із затримкою. Перепрошуємо за дану ситуацію
У них не про скорость отгрузки.
7 лютого 2022 Відповісти