Шалыгин Эдик рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB White (MWL82), Замовлення №40122

Купив у них Айфон 11 по акції два місяці тому. Взяв новий акумулятор, телефон пережив морози не вимикався. За два місяці зі 100% ємність впала до 98%. Заряджаю не часто. Претензій до компанії немає.
Sayevych не рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone XS 64GB Space Gray (MT9E2), Замовлення №не зберіг

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ICOOLA.UA»
Шановний клієнте, Насамперед хочемо висловити щирі вибачення за будь-які незручності, які у Вас виникли під час користування iPhone XS, купленим у нашому магазині. Нам прикро, що Ваш досвід покупки не виправдав очікування, і хочемо запевнити Вас, що ми досить ретельно ставимося до якості товарів і послуг, які ми надаємо. Компанія Icoola виділяється на ринку тим, що пропонує виключно оригінальну продукцію. Ми ретельно стежимо за дотриманням високих стандартів якості і проводимо передпродажну перевірку кожного телефону. Те, що описано у Вашому відгуку, цілковито суперечить нашим стандартам та вимогам. Тому просимо Вас звернутися до нашого магазину з оригінальним чеком або гарантійним талоном, щоб ми могли обговорити і вирішити це непорозуміння. Ми готові провести додаткову перевірку вашого iPhone XS і у разі підтвердження проблеми з нашого боку, вжити відповідних заходів, щоб виправдати Ваші очікування і поновити Вашу довіру до Icoola. Для вирішення даної ситуації, ми готові піти Вам назустріч шляхом безкоштовного ремонту при умові підтвердження Ваших слів. Наша ціль - зробити так, щоб кожен клієнт був задоволений і міг насолоджуватися високоякісною продукцією та обслуговуванням, яке ми пропонуємо. Зателефонуйте, будь ласка, за номером 0 800 602 250 З повагою, Команда магазину Icoola!
Михайлова Катя рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №40011

Хочу висловити подяку цьому магазину за чудове обслуговування! Всі мої запити були вирішені оперативно і з увагою. Мені було надано детальну інформацію про товари, які мене цікавили. У підсумку все ж таки купила новий айфон. Раджу всім користуватися послугами цього магазина!
Яровой Денис рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 512GB Space Gray (MNXH3), Замовлення №39966

З ICOOLA маю справи вже давно, бо працюю в магазині Епл і часто підкуповую у них смартфони для свого магазинчику. Скажу відверто і чесно, що такого відношення, як у них, я ще ніколи не бачив. Менеджер по любим нюансам завжди йде на зустріч. Щось не працює, відправляйте зробимо. Телефон глючить - замінимо на новий. Дуже радий, що співпрацюю з ними! Якщо ви шукаєте місце де купити телефон, то цей магазин є найкращим в Україні!
Пирго Оксана рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi + 5G 64GB Pink (MM6T3), Замовлення №39814

Була у вашому магазині кілька місяців тому і з тих пір відкладала написання відгуку. Все пройшло чудово, Володимир неймовірно професійна людина, яка дуже допомогла при виборі. Дякую
Slavik Pauk не рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 8 Plus 64GB Silver (MQ8M2), Замовлення №354836047041551

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «ICOOLA.UA»
Привіт Ярослав. Для того, щоб ми могли ідентифікувати вас, як покупця, вкажіть, будь ласка, номер замовлення за яким робили покупку або номер гарантійного талону? Ми хочемо розібратись в даній ситуації. Зрештою, запевнимо, що ми завжди справно виконуємо гарантійний ремонт і ніколи за багато років не відмовили нікому. Відзначимо, що ми не відмовляємось від викупів також, і смартфони, які ж самі реалізували викуповуємо по дорожчим цінам. Ярослав, очікуємо від вас номер замовлення, або ж будь-яку ідентифікаційну інформацію, щоб якомога скоріше ми могли б розібратись у ситуації.
Пишу з вкладиша,тобто гарантійного талону який є в коробочці Модель: 8+ Silver 64 Серійний номер(IMEI):354836047041551 Дата купівлі: 17.01.2023 Ціна: 10127 Гарантійний період: 12 місяців
22 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «ICOOLA.UA» відповів на коментар Slavik Pauk
Вітаю Ярослав. Менеджери повідомили, що запропонували вам всі можливі варіанти вирішення вашого питання. Це безкоштовний гарантійний ремонт або заміну пристрою на аналогічний новий. Спершу ви погодились відправити нам пристрій, проте наразі мені повідомляють, що ви не здійснили відправку та перестали виходити на зв'язок. Ярославе, буд ласка, зателефонуйте нам за безкоштовним номером 0800334950, адже ми справді хочемо допомогти вам вирішити ситуацію, що сталась навколо вашого гаджета. Щодо вашого відгуку, то змушені відреагувати та відповісти на всі зауваження: 1. Ви справді купили iPhone 8 Plus рік назад, і він ідеально працював у вас більше пів року і нам прикро, що вже влітку гаджет почав працювати некоректно. Хочемо вам подякувати, що обрали ICOOLA, адже у нас дійсно безкоштовна гарантія 1 рік. Зауважу, що з моменту публікації моєї відповіді ще 15 днів залишилось до початку січня 2024, тобто до закінчення вашої гарантії. Практично жодна інша компанія в Україні не буде вирішувати питання гарантії з клієнтом, у якого вона от-от закінчиться. Ми взяли на себе обов'язок справно виконувати всі гарантії. Інколи клієнти звертаються, коли до кінця гарантійного терміну залишаються лічені дні і ми виконуємо безкоштовне сервісне обслуговування. Ми щиро хочемо допомогти вам вирішити і ваше запитання, проте ви не виходите на зв'язок. 2. Судячи з вашого відгуку, перший ремонт пройшов успішно. Пристрій справно працював 3 дні, проте на 3 день знову у вас почався поганий настрій. Ярослав, зазначу, що у нас діє правило, якщо ми ремонтуємо по гарантії і у клієнта повторно виникає така ж проблема, ми пропонуємо гарантійний ремонт ще раз. При умові, якщо гарантійний ремонт тричі не успішний ми замінюємо смартфон на новий. Наразі ми хочемо запропонувати вам останній гарантійний ремонт і, якщо проблема повториться, ми обміняємо вам 8 Плюс на інший. Ярослав зателефонуйте нам, ми обміняємо, відремонтуємо, або зробимо все, щоб ви були задоволені!
15 грудня 2023 Відповісти
Василь Петречко рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 64GB White (MRY52), Замовлення №20450787759866

Сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Відповідь представника «ICOOLA.UA»
Дякуємо Василь! Завжди покращуємо роботу наших менеджерів, проте деколи вони не розуміють всю цінність своєї праці. Дякуємо за відгук, він допоміг нам покращити наш сервіс!
Грушкин Артур рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 64GB Coral (MRY82), Замовлення №29899

Магазин знайшов по відгуках. Замовив телефон молодшій доньці. Як і обіцяли, прийшло у срок та без проблем. Вдалий вибір! Рекомендую!
Дякуємо Артур!
Зевко Никита рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №30033

Замовив айфон на сайті. Все сподобалось, магазин гарний.
Дякуємо!
Карина Новак рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone XS 64GB Space Gray (MT9E2), Замовлення №30017

Замовила другий айфон для роботи. Сервіс магазину чудовий, працюють швидко, консультант дуже привітна людина)) Дуже рекомендую!
Відповідь представника «ICOOLA.UA»
Дякуємо! Працюємо і стараємось для вас!