Романченко Ден рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Котел Grundfos, Замовлення №465213

Чудово. Замовив, подзвонили все уточнили. Зробили невелику знижку. Відправили все швидко. Ціни хороші
БоднаренкоГ рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Котел, Замовлення №69452

Спасибо сотрудникам Teplorry за слаженную и четкую работу!
Шевчук Вадим рекомендує цей магазин
2 квітня 2023

Купив: Bosh condex 2300, Замовлення №4528

Все швидко! Молодці! Якість відмінна!!! Дуже раджу!!!
Дмитро рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Котел газовий стандартний Ariston CLAS XC 24 FF NG (3301676), Замовлення №49047

Шикарный выбор, прекрасное обслуживание, цены умеренные, бонусная программа!
Михайло рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Купив: Котел газовий стандартний Tenko Стандарт 4,5 220, Замовлення №44917

Хороший магазин. Приємний персонал. В цілому все добре, тішить різноманітність продуктів і доступність ціни.
Давид Мурадян рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Котел газовий стандартний Tenko Преміум 15 380 (51240), Замовлення №38296

Спасибо, котёл отличный Быстро доставили когда заказывали Уже нормально успели попользоваться - супер качество
Сергей рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Котел газовий стандартний Tenko Стандарт 12 380 Grundfos, Замовлення №67922

Понравилось сотрудничать с этим магазином. Там всегда берут трубку и решают все вопросы. Порадовало что делают скидки и за цену можно договорится индивидуально
zenahlucin71 рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Купив: Тенко преміум Електричний котел 15649, Замовлення №69324

Хороше місце. Ціни нормальні, та й якість товарів на рівні!
Віталій не рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Хотів купити: Котел газовий стандартний Bosch Gaz 6000 W WBN 6000 24C RN (7736900168)

не передзвонили. не має в наявності
Nataliya Androsova рекомендує цей магазин
20 травня 2021

Купив: кондиционер TCL TAC-09CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready

Хочу поблагодарить менеджера Максима за помощь, в подборе кондиционера исходя из моих требований (цена-качество). Я, как девушка, могу только визуально оценить технику, а Максим все подробно и доходчиво мне объяснил и сделал подборку с несколькими вариантами. Покупкой очень довольна, кондиционер тихо работает, имеет маленькие габариты и отлично вписался в дизайн. Ребята рекомендую этот магазин, сервис и качество на высоте.