Олег рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: MEGA BUNDLE BAUFLOW 39418MB1

Искал подвесной унитаз с инсталляцией, у них в магазине увидел Набор с кучей плюшек (смесители, душ и тд), сравнил цены - эта была одна из самых низких. Перезвонили, уточнили - доставили. Безпроблемов)
Vassileck рекомендує цей магазин
4 лютого 2021

Купив: АКРИЛОВАЯ ВАННА RIHO CAROLINA 170X80

Отличный магазин! Выгодная цена. Покупали ванную. После заказа на сайте оперативно связались для подтверждения. Цена и наличие соответствует! Привезли товар в назначенное время. Рекомендую!
Uk2 не рекомендує цей магазин
1 лютого 2021

Хотів купити: Унітаз Roca Meridian Rimless A34H240000, Замовлення №2275

Хотите впустую потратить свое время - закажите в этом магазине. Заказ оформил на сайте продавца 6 дней назад. Никто даже не перезвонил. Статус заказа с момента оформления "в ожидании".
Shadowrv не рекомендує цей магазин
4 грудня 2020

Хотів купити: РАКОВИНА ROCA DIVERTA (A327114000)

занижують ціну, щоб привернути увагу покупців. А далі " ...нажаль залишилась лише одна одиниця товару, і вона вже продана..." Тільки втратив купу часу. Подзвонив, зробив запит на цей товар. Менеджер попросив 1 хв. часу, щоб вияснити наявність..... і пропав. Повторно додзвонився з 3го разу через декілька годин і почув про відсутність товару.
Теж бачу товар за значно нижчою ціною.. Дзвоню по телефону в ПН в 14:11, просто не відповідають. Хоча на сайті Режим работы ПН-ПТ 09:00 - 19:00 Після вашого коментаря і того що вони не беруть трубку відпало бажання у них замовляти. Дякую за коментар
14 червня 2021 Відповісти
Dana24 рекомендує цей магазин
30 листопада 2020

Купив: КУХОННАЯ МОЙКА IMPERIAL HANDMADE D7844 3.0/1.2 ММ, Замовлення №1345

Покупала в этом магазине кухонную мойку,очень порадовала цена и качество обслуживания!Быстро отреагировали на заказ.Доставили вовремя!Хороший магазин,буду рекомендовать знакомым!
krav4enkogalina рекомендує цей магазин
22 листопада 2020

Купив: КУХОННАЯ МОЙКА IMPERIAL D5050

Працівники швидко оформили замовлення і зробили доставку, вже тричі купували тут товари. Рекомендую!
Володимир не рекомендує цей магазин
10 листопада 2020

Хотів купити: Комплект змішувачів для ванної кімнати GROHE Eurosmart Cosmopolitan 126111S, Замовлення №1818

Ціна була найнижчою на хотлайні. Зробили замовлення через сайт магазину, ніхто навіть не передзвонив. Наступного дня залишили заявку на дзвінок, передзвонили. В наявності товару немає, але на сайті досі є. Нажаль, не вдалося придбати тут.
Кристина не рекомендує цей магазин
2 липня 2020

Хотів купити: Grohe BauContemporary 27389000

Обновляют каждый день товар на хотлайн, при этом при заказе говорят что нет в наличии.
Юрій Колос не рекомендує цей магазин
6 квітня 2020

Хотів купити: Смеситель для кухни Hansgrohe Focus с выдвижным душем 31815000, Замовлення №1152

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

замовив змішувач для кухні з доставкою і розрахунком кур'єру готівкою. магазин вимагав 10% предоплати за товар. це за те, що товар буде привезений з якогось складу до продавця. відправки на нову пошту немає. нонсенс. скасував замовлення. не рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Esantehnika»
Доброго дня!ми ж Вам пояснювали,цей товар закінчився)але можемо привезти під замовлення.Ми запропонували умови,Ви погоджуєтеся на них або ні. Вам було запропоноване вирішення ситуації а Ви назвали це вимаганням.Вдалих покупок!Приймемо до уваги Ваш відгук
Oleksandr рекомендує цей магазин
7 листопада 2019

Купив: Комплект змішувачів для ванної кімнати GROHE BauLoop 23337000

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Дуже приємні враження від магазину. Позитивні відгуки на хотлайн відповідають дійсності. Додзвонитись легко, на додаткові питання відповідали навіть у не робочий час, допомогли із вибором. Дечого що хотів не було на складі але ніхто не годував "завтраками" а сказали коли буде. Ввечері по телефону зробив замовлення, а вранці воно вже було відправлене. Зробили велику знижку, більше 10%, яка перекрила вартість доставки. Рекомендую цей магазин. Відношення до клієнта на висоті.