Ціна збігалась із заявленою на hotline
Наталия Кедь рекомендує цей магазин
6 серпня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung BRB307054WW, Витяжка вбудована Hansa OMP6553BGH, Замовлення №1267

Alexdriwe рекомендує цей магазин
6 серпня 2024

Купив: Посудомийка, Посудомийна машина Bosch SPV4HMX10E, Замовлення №4

Vikusik Danchenko рекомендує цей магазин
5 серпня 2024

Купив: Посудомийна машина Whirlpool WSIC 3M27 C, Варильна поверхня електрична Whirlpool WS Q4860 NE, Духовка електрична Whirlpool OMR58HU1B, Замовлення №34042

Купувала в магазині посудомийку,індукційну плиту і духову шафу фірми Whirlpool. Вибрала саме цей магазин,тому що в них була сама нижчя ціна. Менеджери допомогли все підібрати в колір. Товар відправляли новою поштою,все прийшло вчасно все ціле. Рекомендую PointQ.Моя оцінка за обслуговування 10 з 10
Роман Муха рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool FFWDB 864349 BV, Замовлення №18570

Знайшов пралку з сушко по оптимальній ціні , передзвонив , вчдправив кошти , все приїхало . Вчасно Задоволений
Leroy Mubis рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: WHIRLPOOL FFWDB 864349 BV UA, Замовлення №4011

Потрібно було терміново бо сантехнік мав вийти на квартиру ,привезли все в термін і дуже швидко ,дякую,рекомендую
Леся М не рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Хотів купити: Духовка Electrolux EOD3C40BX, Духовка електрична Electrolux EOD3C40BX

Через сайт чомусь не змогла замовити, подзвонила, але ціна стала з 9390 грн. до 10150. Відмовилась. Коли зайшла на сайт десь через годину, там стояла вже ціна 9990. Що за маніпулювання цінами? Не рекомендую продавця, бережіть свій час і нерви.
Александр Витвицкий рекомендує цей магазин

23 травня 2024

Купив: Духовка електрична DUAL COOK Samsung NV7B6795JAK, Замовлення №5160

Llillos рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Купив: Ventolux HV 32 TC, Ventolux PUNTO 52 BG (1200) TC MS, Whirlpool WIC3C34PFES, Мікрохвильовка з грилем Whirlpool AMW 730 NB, Духовка електрична Whirlpool AKZM 8420 NB, Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHC20 T352, Замовлення №12345

Заказывала всю крупную бытовую технику к себе домой у этого магазина. Приятный менеджер, ответил на все интересующие вопросы. Самая дешевая цена на технику среди всех магазинов на сайте. Доставили быстро и в срок. Рекомендую