Oleksiy Nagornyy рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: VERSUM Nuker v1.3, Замовлення №7317

Шукав сучасний комп'ютер і натрапив на збірки VERSUM. Сподобався конфігуратор на сайті магазину, а також грамотні поради від експерта. Окремо хочу подякувати за пакування системного блоку. Новою Поштою доїхало без проблем. Що стосується збірки - кабелі укладені щільно, всі деталі нові, серійні номери в гарантійному талоні зазначені вірно. В цілому - тільки позитивні емоції. Рекомендую.
Відповідь представника «VERSUM»
Дякуємо за відгук, це дуже важливо для нас.)
Макс Фурпиджани рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Ігровая клавіатура MSI Vigor GK20 UA, Замовлення №7315

Замовляв клавіатуру, забрав самовивозом на наступний день. Проблем не виявив. Буду рекомендувати магазин друзям)
Відповідь представника «VERSUM»
Дякуємо за відгук, працюємо далі)
Алексей Алексей рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Легкосплавний диск Rondell 48 (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA70.4), Замовлення №6970

Купив ПК в цьому магазині, знайшов збірку на хотлайн. Коли оформив замовлення через хвилин 15 зателефонував менеджер Олег, проконсультував та запропонував готову збірку в іншому корпусі за нижчою ціною, але мені сподобався саме той системник Зібрали швидко, через 3 дні після замовлення подзвонив кур'єр та запитав коли мені зручно зустріти його (за це окреме спасибі) ????Ніяких проблем в іграх немає, дуже тихий та з красивою підсвіткою
Дякуємо за відгук)
Представник магазину «VERSUM»
Дякуємо за відгук)
15 грудня 2022 Відповісти
Сергей Александрович не рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: rtx 3060ti, Замовлення №7106

Відповідь представника «VERSUM»
Ми продаємо готовий ПК, не набір комплектуючих. Від себе даємо гарантію 3 роки на ПК і коробки для гарантії ніякі не потрібно, лише документи. За замовчуванням ми не відправляємо усі коробки при оформленні доставкою НП, клієнт сам собі вирішив що вони будуть. Якщо при оформленні замовлення на ПК проговорити що Вам потрібні всі коробки - Ви їх отримаєте. Єдина реальна проблема, те що в документах, через проблеми зі світлом, ми не правильно вказали серійний номер, пізніше все виправили. Проблему роздули на рівному місці. Те що вказано нижче клієнтом - не відповідає дійстості. "НЕ СПОДОБАЛОСЯ: відповідність ціни наявність оформлення замовлення відвантаження повернення товару сервісна підтримка умови оплати"
То есть обещать поставить официальные запчасти, а по факту поставить серый товар (по ценам официальных), это не проблема?) Обман на каждом шагу и никакого раскаяния. По поводу коробок, почему вы прислали остальные коробки, а на видеокарту нет?) это по сути самая важная коробка. Так же ваш сотрудник по телефону сказал в первый день, когда пк получил, что видеокарта ОЕМ версия и идет без коробки. Потом вы сказали что выкинули ее. Каждый день новая история.
12 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «VERSUM» відповів на коментар Сергей Александрович
Гарного дня.
13 грудня 2022 Відповісти
VT86 не рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 Ti GAMING X 8G LHR refubrished, Замовлення №6175

Відповідь представника «VERSUM»
Добрый день! Действительно была программная ошибка при выгрузке данных о товаре на Хотлайн, сейчас работаем над ёё устранением. Вы формировали заказ через наш интернет магазин в нём было верное описание и указывалось что гарантия 6 месяцев. "УВАГА! Дана відеокарта відновлена в заводських умовах. Стан нової, коробка не оригінальна. Гарантія 6 місяцiв!" После получения на "новой почте" возврата, мы все деньги оплаченные Вами за товар вернём. Приносим свои извинения.
Slava Provalov рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: Материнська плата Asus ROG STRIX B550-E GAMING ATX, Замовлення №3093

Забирав самостійно з магазину. Знайти магазин легко. З першого разу з платою не пощастило, тож довелось повернути на заміну. Обміняли без проблем, ще і протестували в моїй присутності, щоб я третій раз не їхав. Доречі, це плюс магазину, що там одразу і сервіс є. На момент замовлення була найкраща ціна. З документами теж все добре. Дякую персоналу за якісне обслуговування. Магазин рекомендую
Відповідь представника «VERSUM»
З запізненням, але дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо. Більшість людей залишає лише негативні відгуки.
avrlp89 рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Купив: Відеокарта XFX Radeon RX 6700 XT SPEEDSTER SWFT 309 Core Gaming, Замовлення №2970

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Магазином задоволений. Спочатку підтвердили одну ціну, потім передзвонили і відмовили у підтвердженій ціні помилково підтвердивши ціну за іншу модель відеокарти, але пішли на уступки та зробили скидку на цю відеокарту. У цей час мало хто з магазинів намагається піти на поступки клієнту, тож цей магазин я можу рекомендувати як надійного та чемного продавця!
Відповідь представника «VERSUM»
З запізненням, але дякуємо Вам за відгук, це дуже важливо.
tason не рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Хотів купити: Відеокарта Palit GeForce RTX 3060 Ti Dual V1 (NE6306T019P2-190AD/LHR), Замовлення №4467 и 4469

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Bohdan_Polovynka не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 жовтня 2021

Купив: Palit GeForce GT 1030 1080F, Замовлення №2254

Внимательно проверяйте что покупаете Все спорные вопросы уладили
vetal215 рекомендує цей магазин
26 вересня 2021

Купив: Процесор Intel Core i3-9100F (BX80684I39100F), Замовлення №2183

Замовлення пройшло без проблем, магазин можу рекомендувати, а сам магазин вітаю з першим відгуком.
Відповідь представника «VERSUM»
Щиро дякуємо за відгук, ти паче перший на цьому порталі! Раді що Ви залишились задоволені, будемо раді бачити Вас знову!)