Лена рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №343985

Дуже вдячні консультанту Роману!!! Професійний, освідчений і уміє порекомендувати і підібрати товар згідно побажань і фінансових можливостей!!! Рекомдуємо!!!)))
Ivan Kozenko рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №344144

Дуже круто провели консультацію ,залишився максимально задоволений )!!!Респект магазину
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати вас знову!)
Kostuch не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Black Late 2023 (MRX33)

не актуальная информация о товаре
Відповідь представника «RedStore»
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, яка саме інформація?
MRX33 наличие товара на сайте
15 листопада 2023 Відповісти
Anna рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: FineWoven Case , Чохол для смартфона Apple iPhone 15 Pro Max FineWoven Case with MagSafe - Black (MT4V3), Замовлення №339501

У магазині досить великий вибір товару, продавці привітні, акційні пропозиції суперові.
Тарас рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB White (MWLF2), Замовлення №339225

Круті менеджери:) швидко надали консультацію і я вибрав те, що мені було потрібно без лишніх нервів :)
lucenkoo441 рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 mini 256GB Starlight (MLK63), Замовлення №340334

Дуже гарний магазин, гарно обслуговують, на касі персонал дуже приємний, рекомендую)))
Андрей Гамула рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Silver (MQ9Q3), Замовлення №332908

Дякую хорошому персоналу, котрі допомогли з вибором телефоном. Мали змогу спробувати телефон в дії та визначитися з вибором.
Oleg рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Aluminum Case w. Starlight S. Band - S/M (MNU93), Замовлення №335236

Ремішок с приємного матеріалу,все працює шустро.Буду й далі замовляти тут
Ольга рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Space Gray (MM9C3), Замовлення №336386

Суперово налаштована робота видачі інтернет-замовлень! Дуже зручно! Ввічливі працівники
Денис рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення №337721

Компетентно, швидко, ненав'язливо. Дякую!