Наталія Тереник рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Стерелизатор

Дуже дякую Вам! Товар отримали вчасно! Дуже зручний! Ціна відповідає качеству! На вашому сайті товар замовляли вперше, залишились дуже задоволені!
Відповідь представника «Topcenter»
Дякуємо, що обрали наш магазин та оцінили роботу! Приємного користування і всього найкращого!
Чеслав Статино рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: Электробритва Blaupunkt MSR701

boog рекомендує цей магазин
28 вересня 2022

Купив: lg mh6535gis

Замовив собі мікрохвильовку. Вона була в наявності, ціна була та сама, що вказана на хотлайні. Отримав по вайберу всю інформацію стосовно товару, строків і умов доставки. Все пройшло ідеально, жодних зауважень. Приємно було мати справу з цим магазином, можу його радити і сам звернусь ще раз за необхідності.
Klivadenko33 рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Касета для бритви Braun 70S (9000 Series)

Крутая цена. Отправили в тот же день. Есть возможность перевести на карту без доп комиссий. Рекомендую!
Kanev75 рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01)

Все зробили дуже добре. Доставили швидко. Підказали варіанти.
Юськов Андрей рекомендує цей магазин

Купив: повербанк

Дуже приэмно здивований швидкістю та опертаивністю. Так тримати. Головне репутація - не заплямуйте її.
noobass 14/88 рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: Гриль вугільний мобільний Weber Master-Touch GBS E-5750 (14701004)

Товар соответствует описанию , заказ по предоплате за пересылку , персонал корректный и вежливый. Заказом доволен .
Kaszak21 рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Кришка + сидіння Roca Victoria A801B6200B Код: 21021932

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Ответили быстро,отправили достаточно быстро,хотя написано что товар в наличии ,расамом деле он под заказ.Единственное что не понравилось так это предоплата ,но делаю скидку на военное положение.
Роман Довгий рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Ledger Nano X

Mari Tykhomyrova рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Інфрачервоний термометр Medisana TM 750 Код: 21101170 Ціна: 1 392 грн

Замовила термометр зранку, через пару годин мені написали у месенджері що відправити зможуть через 7-10 днів, що мене цілком влаштовувало. Зі мною спілкувалися ввічливо, за що спасибі. Через 7 днів відправили, як і обіцяли, все прийшло, я дуже задоволена роботою магазина