Вадим Шабельник рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Ванна кварилова Villeroy & Boch Oberon 180x80 (UBQ1800BE2V-01) Унітаз підвісний Geberit Smyle Square, Душовий набір TEMPESTA 27926001 Змішувач для ванни з термостатом 34830000 Душова система TEMPESTA CO, Замовлення №44

Термін постачання витримано, сервіс відмінний! Постійний контакт з продавцем магазина. Велика подяка, що допомогли вирішити моє питання! Підібрали все що потрібно! Вввічливе та турботливе ставлення до споживача. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Тася рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Ванна Cersanit Sicilia 160 x 100 асимметричная, правая AZBA1000320053, Замовлення №Не пам'ятаю

Ванна Cersanit Sicilia 160 x 100 асимметричная, правая AZBA1000320053. Дякуємо за розуміння бистре реагування, допомогу при виборі ванної, та задовільна цінова політика.
Ірина Ірина рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Ванна , Ванна Radaway Mia 160x70 (WA1-50-160x070), Замовлення №1115

Чудова співпраця . Легко і швидко відбувається комунікація . Товар відправлений швидко і без нюансів
Ксения рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Раковина Devit ovale, Умивальник Devit Ovale 1611136, Замовлення №219

Термін постачання витримано, сервіс відмінний! Постійний контакт з магазином. Велика дяка, що допомогли вирішити моє питання !
Відповідь представника «WELLGOOD»
Доброго дня! Дякуємо Вам з відгук! Звертайтесь ще та рекомендуйте знайомим, якщо все добре пройшло.
Alex Dudnik рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Ванна акрилова RADAWAY TEA 170x75 з ніжками та сифоном, Душевая дверь RAVAK Chrome CSD1-90 одноэлементная, распашная 900 мм h1950, профиль полированный алюм, Замовлення №250 від 02.01.2024

Відповідь представника «WELLGOOD»
Сергей Беляев рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Водяна рушникосушарка Laris Євромікс П8 500 х 800 б/п 1/2, Замовлення №259

Оперативно Професійно Швидко
redraid рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Змішувач для душової кабіни(душа) Hansgrohe Logis 71600000, Гігієнічний душ Hansgrohe Croma 32122000, Замовлення №2737

dmytro kotsyuba рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Змішувач для ванни EMMEVI DECO OLD CR12611, Замовлення №Видаткова накладна № 94 в

Швидкий підбір товару за специфічним індивідуальним запитом. Вввічливе та турботливе ставлення до споживача.
NekitOS рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Cersanit Плитка керамогранитная GPTU 1202 LIGHT GREY 598x1200x8, Замовлення №132658

Замовив керамогранітну плитку по передплаті, що дуже приємно для мене як для клієнта. Оформлення та доставка відбулась дуже швидко. Приємним сюрпризом була знижка на товар, та довіра менеджера, так як далеко не кожна фірма згодиться вислати такий делікатний товар по передплаті. Дуже задоволений, Рекомендую!
Олег Ходаков рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Плитка , Замовлення №108006

Швидко підібрали весь необхідний товар. Персонал не нав'язливий і з повагою відноситься до клієнта. Приїхала одна упоковка плитки бита, без зайвих розмов і дзвінків зробили заміну. Під час ремонту, кращого сервісу не зустрічав. Всім рекомендую!