alllexey1997 рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Корпус NZXT H9 Flow Matte Black (CM-H91FB-01), Замовлення №59001137088311

Однозначно рекомендую магазин. Никаких проблем при покупке не возникло. Было всё, чего ты ожидаешь от хорошего интернет магазина
Kadim Tarasov рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: міді клавіатура Kontrol S-Series MK3, Замовлення №59001133796579

Рекомендую магазин. Окрім того, що були виконані всі домовленості по доставці, хлопці допомогли з настройкою дєвайса надавши спеціаліста онлайн. Тобто не тільки доставили, але ще допомогли налаштувати , що не входило и їх обов_язки; Дякую!
Антон рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Корпус be quiet! Pure Base 500DX Black (BGW37), Замовлення №2519

Купив корпус в цьому магазині, все пройшло чудово, обирав за відгуками - дешевше ніж в більшості магазинів. Відправили в обіцяний термін. Покупкою задоволений.
Олексій рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Кухонна мийка GROHE K700 31578SD1, Замовлення №2172

Мийки не було в наявності по Україні. Замовили в цьому магазині - доставили в строк і по вказаній ціні.
Vet Dan рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Материнська плата Gigabyte B650I AX, Материнська плата GIGABYTE B650I AX, Замовлення №#2383

Все супер, отримав саме те, що замовив. Приємне спілкування з менеджером магазину, відправка товару в обумовлені строки, ціна на момент покупки нижча, ніж у інших, магазин рекомендую.
Nik Shi рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Басейн каркасний Bestway 56670, Замовлення №59001123355620

Купував басейн під замовлення- прийшов в обумовлені строки. Рекомендую
Boysko рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Блок живлення be quiet! System Power 10 750W (BN329), Замовлення №2315

Відповідь представника «TehnoExpert»
Вітаю. Boysko, дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо приємного користування та з радістю допоможемо при нових покупках.
MrRave рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Блок живлення Chieftec Polaris 850W (PPS-850FC), Замовлення №#2305

Купив БЖ по доступній ціні
Відповідь представника «TehnoExpert»
Вітаю. MrRave, дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо приємного користування та з радістю допоможемо при нових покупках.
Oleksandr Lesiv рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Електрична зубна щітка Philips Sonicare 9900 Prestige SenseIQ HX9992/12, Замовлення №59001114888642

Чудовий магазин! Швидка доставка, приємне обслуговування та хороші ціни. Рекомендую!
Відповідь представника «TehnoExpert»
Вітаю. Oleksandr Lesiv, дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо приємного користування та з радістю допоможемо при нових покупках.
Dima Zhydkov рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Philips FC6408/01, Замовлення №1961

Все пройшло як і було домовлено, на протязі тижня доставили, рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «TehnoExpert»
Вітаю. Dima Zhydkov, дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо приємного користування та з радістю допоможемо при нових покупках.