Максим Гук рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Лампа розжарення Philips Appliance 15W E14 230-240V T25 RF 1CT/10x10F -20°C для холодильника (924197744403)

Швидка доставка і хороше обслуговування
Sonya Pischalnyk рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Купив: Газонокосарка електрична (мережева) Sterwins Газонокосарка електрична 1200 Вт 32 см (11341603)

Задоволений швидкою доставкою та якістю замовлення
Ілля В рекомендує цей магазин

Хотів купити: Фен

Відповідь представника «е-Кошик»
Ми дуже вдячні Вам за високу оцінку нашого магазину. З повагою, Команда Інтернет-магазину е-Кошик
Lichman Mykola рекомендує цей магазин

Купив: Кавоварка

Хороший магазин , швидка доставка
MaryanS2709 рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO Architecture Хмарочос Праска (21023)

Хороший товар.
Bodya Y рекомендує цей магазин

Купив: Зволожувач повітря Philips HU4803/01

Швидко і легко оформлено замовлення! Товар відправлено в той же день, ціна відповідає якості!
Відповідь представника «е-Кошик»
Богдан, дякуємо Вам за відгук. Рады, що Ви залишились задоволеним роботою нашого магазину. З повагою, Команда Інтернет-магазину е-Кошик
Валентина Шрібак рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка

Irishka1973 рекомендує цей магазин
27 червня 2021

Купив: Electrolux IPE6440KFV

Порадовала бесплатная доставка и отзывчивость магазина. Спасибо.
Ирина, спасибо Вам за отзыв. С уважение, Команда Интернет-магазина е-Кошик
Brooklyn рекомендує цей магазин
26 червня 2021

Купив: Tefal PERFECTMIX + BL811D38

Замовленням задоволена, при замовленні по телефону пояснили, в чому різниця між схожими моделями блендерів. Також приємним бонусом була безкоштовна доставка на нову пошту)