Алексей Рогозный рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Рожковая кофеварка эспрессо Gaggia Gran Style Black (RI8423/11), Замовлення №195190926

Все прошло хорошо.Ребята стараются и изо всех своих сил идут навстречу покупателю.Так держать!Слава Украине нашей любимой и вечной!
Відповідь представника «Luxmedia.com.ua»
Дякуємо Вам за вибір нашого інтернет-магазину. Гарного дня і приємного користування!
Александр Кравец рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: Samsung C49J890DKUX (LC49J890DKUXEN)

Купил монитор Samsung C49J890DKUX. Доставили быстро и без всяких предоплат. Рекомендую.
Тетяна Шепшелей рекомендує цей магазин

Купив: Масажна ванночка Beurer FB 35

Замовляла масажну ванночку Beurer FB 35. Товаром задоволена. Продавець супер, швидка доставка. Відправлено в день замовлення. Дякую менеджеру Валентину за консультацію!
Tana Yarm рекомендує цей магазин

Купив: Whirlpool WS Q2760 BF, Замовлення №191922845

Купувала поверхню Whirlpool WS Q2760 BF. Усе чітко, швидко та оперативно. Рекомендую!
Олена Ізотова рекомендує цей магазин
12 травня 2022

Купив: Парогенератор Karcher SC 2 Premium Delux (1.513-253.0), Замовлення №192371364

Дякую робітникам інтернет магазину, все зробили чітко, швидко і чесно.
Елена Самаричева рекомендує цей магазин

Купив: Phillips 5444/90

Свою работу выполняет на 100 процентов!! Большое спасибо магазину за консультацию перед покупкой!
Таня Голюк рекомендує цей магазин
2 травня 2022

Купив: Холодильник, Замовлення №1828338

-nintendo- рекомендує цей магазин
4 квітня 2022

Купив: Електросамокат Motus scooty 10, Замовлення №189494269

Все супер. Під час перевірки вдома, виявився заводський брак невеликої запчастини. Продавець виявився дуже порядним, так як без проблем компенсував мені вартість нової запчастинки(гвинта). Дякую.
Александр Мяло рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Принтер Canon PIXMA G1420 (4469C009)

Даже гарно організований сервіс. Я не встиг до кінця провести оплату товару, як мені зателефонував менеджер і повідомив що даний принтер є в наявності у моєму місті. І ввечері я вже отримав його від кур'єра, розрахувавшись з ним. Дуже швидко та оперативно. Рекомендую до співпраці
Віталій Беркета рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: Samsung Smart HDR 4K LS32AM700UUXEN

Шукали телевізора 32-ку в 4К якості в кухню,, запропонували монітор Samsung 32,а саме Samsung Smart HDR 4K LS32AM700UUXEN,яким дуже задоволені. Якість картинки відмінна,функціонал теж. Монітор повісили на кронштейн на стіну,який теж придбали в luxmedia (звісно без підставки,та яка для столу). Одні плюси:замовлення +,доставка +,ціна+. Всім раджу,це вже не перше моє замовлення.