Veronika Venediktova рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Клавіатура Redragon Fizz K617 White ENG (K617RGB-W), Замовлення №2725

Дякую магазину, відправили товар швидко, дитина залишилася дуже задоволена клавіатурою
Светлана Потапенко рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Навушники TWS JBL Live Pro 2 Black , Замовлення №2697

Замовила товар, зв?язалися швидко. Відправили в день замовлення. Все супер.
Serhii Bezbabnykh рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Пульт управления RadioMaster TX12 Mark II ELRS С аккумулятором, Замовлення №2679

Швидко відправили, все працює, прийшла саме та модель яку і замовляв. Дякую.
Алена Сухорукова рекомендує цей магазин

Купив: Миша Razer Basilisk Essential (RZ01-02650100-R3M1), Замовлення №№2623

Дуже швидко зв'язались ,відправка була у той же день .Товар відповідає опису. Дякую за працю .Рекомендую магазин .
Dmytro H рекомендує цей магазин

Купив: Roccat Kone Pro AIMO White, Замовлення №2566

AnoD рекомендує цей магазин

Купив: Материнська плата ASRock Z690 PG Velocita, Замовлення №2612

Flex рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Пульт керування RadioMaster TX12 MKII ELRS M2, Замовлення №2625

На сайті магазину було вказано, що товар в наявності, але менеджер попередив про відсутність товару і можливі затримки. Загалом все добре, відвантажили в обіцяний термін.
Максим Туровец рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498), Замовлення №2578

Все супер, рекомендую
d_I_b рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: SSD Solidigm P44 Pro 1TB M.2 PCIe Gen4x4 3D TLC (SSDPFKKW010X7X1), SSD накопичувач Solidigm P44 Pro 1 TB (SSDPFKKW010X7X1), Замовлення №2447

Заказ оформили достаточно быстро, отправку сделали в тот же день, с оплатой быстро помогают, коммуникация на высоком уровне. Об ориентировочных сроках доставки так же предупредили.
Olexiy Drutsul рекомендує цей магазин
22 грудня 2023