Кристина Попченкова рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Принтер Canon LBP631CW (5159C004), Замовлення №46119

У мене є невеличке зауваження щодо телефонного дзвінка від магазину, я дещо довго чекала, але я сподіваюсь, що виняток із правил, бо все ж таки була субота. У всьму іншому все як домовлялися при оформленні покупуки.
Malika123 рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Bosch KGN49XW306, Замовлення №46159

Передоплату за товар не платив,розрахувався на почті повністю. Товаром задоволений, отримав новий, якісний з чеком
Misha00 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Meta Quest 3 512GB, Замовлення №240951

Окуляри топ, дякую за гарну пораду. До магазину ще повернуся.
Hotmen рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Samsung QE43Q60C, Замовлення №46341

Не часто пишу відгуки, але тут не зміг втриматися, щоб не подякувати за пунктуальність курьєра та взаєморозуміння продавця. Товар саме такий як я і хотів, син також зацінив його, консультан неначе в моїй голові побував і знав що я хочу). Саме так мають працювати професіонали. Саме до таких магазинів хочеться повертатися знов і знов. Успіхів вам і процвітання!
Paluch 1983 рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Xiaomi 12 12/256GB Blue, Замовлення №46372

все отримав, дякую
Anna7777 рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Тепловізійний приціл AGM Rattler TS19-256 (3143855003RA91), Замовлення №46406

Тепловізор супер, дякую за пораду продавцеві. моє придбання дісталося мене цілесеньке і неушкоджене.
Chvchinn рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 mAh Black (PB2050ZM, VXN4289CN), Замовлення №46436

Чудова якість товару, павер новий в оригінальній упаковці. На мій телефон дзвінок відповіли одразу. Я покупкою залишилася задоволена.
Даша Рыбалка рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Insta360 Flow Standalone Stone Grey (CINSABBA_FLOW04), Замовлення №46455

Ідеальна покупка. Дякую, буду вас рекомендувати.
Bадим не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Хотів купити: Принтер HP Smart Tank 516 + Wi-Fi (3YW70A)

Товар тільки під замовлення і до того ж набагато дорожче! Не рекомендую з ними зв’язуватися.
Artem2500 не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Хотів купити: Неттоп Apple Mac Studio M2 Max 2023 (MQH73)

Наявність товарів та ціни не відповідають дійсності. На сайті неактуальна інформація.