friendofpeople рекомендує цей магазин
26 березня 2022

Купив: hp probook 455 g8, Замовлення №1608

Замовив ноутбук. Менеджер відповів на всі питання стосовно характеристик. Після замовлення ноутбук у той же день був уже у мене. Ноутбук не відкривали до мене, він абсолютно новий. Користуюся вже тиждень ноутбуком для роботи - усім задоволений. Магазин рекомендую.
Vladymir Zhovanik рекомендує цей магазин
22 березня 2022

Купив: Монітор Samsung LS27R650FDIXCI, Замовлення №1499

Дуже оперативне обслуговування. Компетентний, та привітний менеджер. Саме те, чого очікуєш від інтернет-магазину - швидко і якісно.
Dad рекомендує цей магазин
21 березня 2022

Купив: Фен Philips BHD504/00, Замовлення №1556

Дуже приємне спілкування, відразу по телефону перевірили наявність товару та запропонували зручні терміни доставки та варіанти оплати. Товар прийшов у зазначений менеджером час. У досить непростий час адекватна ціна та оперативність викликає повагу та велику подяку. Впевнено рекомендую цей магазин іншим, та й в подальшому сам буду користуватися його послугами. Все буде Україна!
dzheykat рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Gigabyte RTX 3050 Gaming OC

Отличный магазин, очень приятная поддержка :)
Василь Соловей рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Пральна машина Lg F2J3HS2W

Все супер. Ціна нижча як у великих мережевих.. доставка по місту безкоштовно. Всім рекомендую.
Сергій Бовкун рекомендує цей магазин
17 грудня 2021

Купив: Комплект Rapoo 8200M White, Замовлення №1059

Вперше скористався послугами даного магазину, придбавши комплект (клавіатура+мишка) Rapoo 8200M White. Залишився дуже задоволений сервісом, оперативністю, гарним відношенням до клієнтів, а також приємними цінами. Надалі планую активно користуватися послугами даного магазину)
Roman Melnyk рекомендує цей магазин
26 жовтня 2021

Купив: Процесор INTEL Core™ i7 11700K (BX8070811700K), Замовлення №315

Купляв в цьому магазині смовивозом. Забрав прямо в день замовлення через 2 години. Процесор ідеально працює. Все добре. Роботою магазину задоволений.
Відповідь представника «inter.if.ua»
Дякуємо за відгук та рекомендацію! Звертайтесь!
Владислав Ковалёв рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: Клавіатура Hator Starfall Outemu Red (HTK-608), Замовлення №525

Приятный персонал, быстрая работа, нареканий 0, молодцы! (товар забирал из офиса в ИФ)
Mantikor рекомендує цей магазин
10 жовтня 2021

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL Mineral Gray (21A4009VRA)

В цілому все пройшло добре. В день замовлення магазин зі складу замовив ноутбук до себе, наступного дня я його вже отримав в магазині, оглянув, забрав. Ноутбук офіційний. Сам магазин знаю понад 10 років, свій другий ПК збирав у них в році 2008 напевне, радий що вони приєднались до хотлайну.
Відповідь представника «inter.if.ua»
Дуже дякуємо за відгук, скараємося бути кращими!