14 листопада 2022

Купив: Ibanez GRGR221PA AQB

Замовляв Ibanez GRGR221PA AQB. Ціна була найкраща, тому що я шукав у багатьох інтернет-магазинах, порівнював умови доставки та вартість. Купив із пристойною знижкою. Загалом я задоволений. Ціни не завищені, відповідально підходять до замовлення на всіх етапах і до доставки в тому числі.
Mark Tkach рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Bluetooth Brown

Відправили оперативно, ціна є актуальною, технічні характеристики навушників відповідають заявленим. Нарікань немає.
Valerii Zubok рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Програвач вінілу AT-LP3, навушники ATH-M50xBT2, Замовлення №14361

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Актуальний каталог, привабливі цінові пропозиції. Дуже приємна і оперативна підтримка. Товар приїхав без проблем - в ідеальному стані і повній комплектації. Буду купувати ще.
Сергей Сысын рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Хотів купити: Korg sq64

Самые низкие цены. Оперативность магазина на уровне. Рекомендую. Благодарю.
Андрей Помогайбо не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Club 950NC Black (JBLCLUB950NCBLK), Замовлення №14187

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

На сайті ціни не відповідають реальності, оформляєш за ціною, яка стоїть на сайті, а коли передзвонюють то ціна на багато дорожча і відразу змінюють ціну на сайті. Відгуки на сайті відразу видаляють.
doomor рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: Гітарний процесор ефектів NUX MG-30, Замовлення №13821

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Илья Гурьев рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: Саундбар TCL TS811, Замовлення №13902

Астах Розница рекомендує цей магазин
3 жовтня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Monitor, Замовлення №13869

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Родион Куприянов рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: Denon AVR-X2700H, Замовлення №13894

Олександр Куріпко не рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Хотів купити: Jbl eon 612, Замовлення №13655

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Неактуальна ціна вказана на сайті