Igor SuperComp не рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: ASIC майнер Bitmain Antminer E9 Pro 3580 Mh/s, Замовлення №4211

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Маю негативний досвід замовленняв цьому магазині.Стосується гарантійного обслуговування.Замовляв товар вартістю 150000 тис грн.Приїхав наполовину працюючий.Відправив назад по гарантії .Пройшло більше заявлених 14 роб днів на гарантійне обслуговування.Сказали відремонтували .Приїхав знову непрацюючий наполовину.
stanenkoo рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER JetStream OC (NED47TSS19T2-1043J), Замовлення №364

Чудовий сервіс. Оперативно передзвонили, відправили в той же день ввечері. Оплачував повну суму без переживань карткою до відправлення та отримав товар неушкодженим. Навіть мишу з килимком в подарунок отримав.
Алексей Зиновьев рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Відеокарта Gainward GeForce RTX 4070 Ti SUPER Phoenix (NED47TS019T2-1043X), Замовлення №4093

Доброго времени суток всем! Приобрёл в TechSeller видеокарту Gainward GeForce RTX 4070 Ti SUPER Phoenix. Быстро отправили, наложка без проблем, даже без предоплаты. Ребята - красавчики! Всё оперативно, товар пришёл на следующий день, документы (чек, гарантийка) пришли. Всё очень и очень. Брал у них до этого зарядную станцию, тоже всё ок, поэтому однозначно рекомендую магазин.
lobanov рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Відеокарта ASRock Radeon RX 7600 XT Steel Legend 16GB OC (90-GA4ZZZ-00UANF), Замовлення №330

Чудовий магазин із якісним рівнем обслуговування. Буду купувати ще!
sasha sasha рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER JetStream OC (NED47TSS19T2-1043J), Замовлення №314

Дуже якісний сервіс, приємні ціни, швидка доставка, дякую!
Дякуємо за відгук!
Valeriy Ochnev рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Bluetti EB3A Portable Power Station, Замовлення №#3320

Придбав зарядну станцію вислали через 2 години отримав через 14 годин. Гарантія 2 роки.
Ющинський рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power, Замовлення №30

Сергій Нестеренко рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №233674801

Придбав зарядну станцію Bluetti AC200P. Задоволений всим, пояснили все по функціоналу станції, допомогли дотягнути до авто при самовивозі з магазину. Все пройшло оперативно
Александр Подколзин рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Комплект зарядної станції BLUETTI AC300 + battery module B300, Замовлення №2566

Покупал в TechSeller комплект зарядної станції BLUETTI AC300 + battery module B300. Товаром и обслуживанием доволен. Отправили в день оплаты. Однозначно рекомендую данный интернет-магазин
Відповідь представника «TechSeller»
Дякуємо вам за відгук! Приємного використання
Володимир Жмуденко рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №2545

Все прошло добре, ціна найнижча яку зміг знайти та товар прийшов без недоліків. Дуже допомогли з оплатою, підібрали для мене максимально вигідну. Однозначно рекомендую.
Дякуємо за відгук!