Katerina Bovsunovska рекомендує цей магазин

Купив: Масажер універсальний Medisana NM 890, Замовлення №12019

Марія рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Масажер універсальний Beurer MG 151, Замовлення №000

Все супер, товар був в наявності, на відміну від інших магазинів, де виявлялось треба чекати 2 тижні. Відправили через декілька годин, ціна найкраща, жодних мінусів
goobit рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Крісло офісне Giosedio BSB003M коричневе з масажем, Замовлення №11757

Гарний сервіс, швидке оформлення, крісло прийшло у срок як домовлялись. Рекомендую.
Якуш рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Купила Масажер для ніг Beurer FM 90., Замовлення №20450856306649

Купила Масажер для ніг Beurer FM 90.Покупкою задоволена. Гарний сервіс та хороші ціни. Продавець ввічливий, відправив товар в обіцяни строки. Рекомендую цього продавця!
Светлана Левченко рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: програвач вінілових дисків Crosley Voyager Sage (CR8017A-SA), Замовлення №Замовлення (#11636)

Продавець ввічливий, добре орієнтується в товарі, швидко відправив, гарно упакував. Покупкою безмежно задоволені. Приємний колір, відмінне звучання.
Богдан Кущ рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Комп\'ютерний стіл для геймера Huzaro Hero 1.6 white, Замовлення №1

Гарний сервіс та хороші ціни. Все прийшло швидко.
Amiko рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Геймерський ігровий стіл Huzaro Hero 9.1, Замовлення №11047

Замовленням довільний. Гарне ставлення і сервіс. Рекомендую.
Александра Борисова рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Тонометр Omron M4 Intelli IT (HEM-7155T-EBK), Замовлення №11430

Рекомендую продавца. Доставка оперативная. Обслуживание на высшем уровне. Менеджеры со знанием вопроса.
Ihor Karpovskyi рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Радіо годинник Beurer WL 50, Замовлення №59001079284119

Все чудово, фахово , швидко
Нестор Ужвій рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Тонометр Omron M7 Intelli IT (HEM-7361T-EBK), Замовлення №20450831101812

Замовлення виконали швидко, тавар якісний. Дякую за розуміння по попередній оплаті. Бажаю успіхів у розвитку бізнесу.