Anna1990 рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue (MGDF3), Замовлення №14606

Купила iPhone 12 Pro Max у магазині Freephone. Дуже задоволена якістю обслуговування.Швидка доставка , всім рекомендую.
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Раді що Вам сподобалось)
В'ячеслав Красій рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Black, Замовлення №14592

Магазину можна довіряти
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Стараємось відправляти товар в день замовлення а також актуалізацію наявності і ціни.
Василий Кравец рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 11T Pro 8/256GB Meteorite Gray, Замовлення №14556

Первый раз покупал телефон в интернет магазине , нервничал так как модель сняли с продаж и только в одном месте нашел то что нужно. Продавец просто класс, помог подсказал. Если не понравится телефон можете вернуть без проблем. Я заказал открыл на почте все проверил мне подошло, я доволен. Рекомендую 100%
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Раді що Вам сподобалось) Працюємо щоб наші клієнти завжди були задоволені)
Нежный Зверь рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Purple (Global), Замовлення № 14563, ТТН 2045089730249

Всім раджу продавця. Швидка доставка. Товар НОВИЙ у заводській упаковці!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий день) Щиро дякуємо за вибір нашого магазину)
Anastasiia5 рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 256GB Pink (MLQ83), Замовлення №14557

Замовила в цьому магазині, менеджер відповів на всі мої запитання. Товар був у наявності, відправили в той же день. Телефоном задоволена, все супер, магазин Freephone Рекомедую. Дякую
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Нехай служить Вам)
Андрей Гороховец рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Yellow, Замовлення №14512

Замовив телефон в freephone. Все сподобалось. Від замовлення до отримання товару пройшло менше доби, чим дуже задоволений! Recomendacion! .
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий вечір) І Вам дякуємо за вибір нашого магазину)
Андрей Белинский рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Grey, Замовлення №14508

все супер,телефоном задоволений на 100%,доставка швидка,рекомендую магазин
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий день) Раді що Вам сподобалось) Відправляємо товар в день замовлення)
Rumpel Shtilzchen рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: OnePlus Nord CE 3 Lite 8/256GB Chromatic Gray 9400грн, Замовлення №14509

Дуже радий що обирав і замовляв телефон саме тут, надійно, швидко і просто, сервіс на висоті, рекомендую !!!
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий вечір!) раді читати такий відгук, стараємося для людей)
Представник магазину «freephone.in.ua»
Дякуємо)
14 березня 2024 Відповісти
Алексей Агарков рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: qkiX@i2jTznL.6u, Смартфон ASUS Zenfone 10 8/256GB Midnight Black, Замовлення №14495

Телефон чудовий, зауважень не маю, магазин рекомендую
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Дякуємо за відгук) Будемо раді Вас бачити ще в нашому магазині)
Slavik Ozhogan рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988U 12/128GB Black, Замовлення №14363

Все пройшло чітко ,відправили в той самий день .Задоволений цілком роботою магазином
Відповідь представника «freephone.in.ua»
Добрий день! Дякуємо за відгук)Стараємося відправляти товар в день замовлення.