Євген Хрустіков рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: ZW BK5433 BP 17, Замовлення №9086

Доброго дня. Замовляв в даному інтернет-магазині комплект комплект дисків, а на початку року комплект шин. Сподобалось якість обслуговування та оперативнісь. Адекватні ціни на товар. Великий асортимен. Дякую.
Павлюк Євгенія рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Starmaxx Prowin ST960 225/70 R15C 112R, Замовлення №77

Отличные цены, выбор, каждый найдёт шины для своей ласточки
Михайлов Олександр рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: GoodYear UltraGrip Performance + SUV 225/60 R18 104V XL, Замовлення №6111

Хороший сервис! Одни покрышки не подошли - поменяли без проблем! Спасибо!
Nikita Berevoi рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Goodyear UltraGrip Performance 3 255/45 R20 105V XL FP, Замовлення №8303

Молодці! Все на рівні !
Andymand рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Starmaxx Prowin ST960 235/65 R16C 121R, Замовлення №1718

Все как всегда.Второй раз здесь обслуживаюсь.Быстро,качественно, и оперативно сработали. Ребятам из шиномонтажа респект.
Олександр Епифанцев рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Michelin X-Ice Snow SUV 255/55 R19 111T XL, Замовлення №6631

Професійно, швидко, чітко! Перевзувся на зимову гуму. Все добре спасибі.
Аркадий Децик рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: GoodYear UltraGrip Performance + SUV 235/55 R19 105V XL, Замовлення №7474

Дуже гарне обслуговування. Купував шини 03.12.2023, забрав самовивозом, хлопці на складі допомогли завантажити в авто, так як у мене проблеми зі спиною. По товару без питань все, дата виготовлення заявлена продавцем, і в цілому відповідає заявленому.
Сергей не рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Хотів купити: Nokian Snowproof 2 215/60 R16 99H XL

Магазин специально на хотлайне публикует низкие цены (проверил по нескольким позициям), в действительности это не так, принимают заказ, потом на след. день перезванивают и говорят что цена поменялась и ставят цену уже какую захотят. Не рекомендую тратить время на такой недобросовестный магазин. Опережая события) звонили мне в 9:12, сегодня ;)
Євген рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Goodyear Ultra Grip 600 215/65 R16 98T, Замовлення №8176

Пользуюсь услугами магазина уже несколько лет. Обслуживание очень качественное и быстрое.
Stas Shembrak рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore Z Plus (215/70R16 100H), Замовлення №6991

Відмінний магазин для покупки гуми і дисків. Дуже тямущий менеджер, добре і швидко допоміг із вибором. Рекомендую.