Олег Заславский рекомендує цей магазин
7 жовтня 2022

Купив: Напольные весы

Заказ быстро обработали и в тот же день отправили. Всё супер.
Дякую за Ваш відгук! Приємного користування!
Den_SR не рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: ЖК монитор Philips 243V7QDAB/00

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Монитор в наличии и монитор привезём с Польши это две большие разницы
Відповідь представника «Сенюшко»
Добрий вечір. На жаль, не весь товар зараз є можливість тримати на складі, тому деякий товар везеться на замовлення. Ми працюємо над тим, щоб на сайті відображалася більш актуальна інформація. Вибачте за не зручності!
Oleksandra Desiatnichenko рекомендує цей магазин
10 вересня 2022

Купив: Микроволновая печь Gorenje MO17E1S

Ольга Гриценко рекомендує цей магазин
10 вересня 2022

Купив: Мікрохвильова піч Самсунг

Довго вагалася, але придбала на сайті міурохвильовку. Доставлено швидко і в гарному стані. Працює добре. Дякую магазину за товар.
Ирина Мигда рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Электрочайник Russell Hobbs Retro Cream 21672-70

Александр Сущенко рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Мікрохвильовка ,чайник

Замовляв мікрохвильовку , чайник . Оформлення замовлення , розрахунок , доставка дуже швидко і якісно . Товар відповідає замовленню . Рекомендую .
Наталія Марінєску рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Купив: Витяжка Elica joy

Чудовий магазин, приємні ціни та обслуговування. Рекомендую!
Марія Кохановська рекомендує цей магазин
29 серпня 2022

Купив: Посудомийні машина

Дуже Задоволена сервісом магазину Сенюшко. Швидке оформлення замовлення, якісна консультація менеджера, демократичні ціни. Рекомендую даний магазин!
Бенедикт рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: Духовка электрическая Gorenje BO76SYB

При том, что духовой шкаф, который я искал, у всех имел статус "в наличии"- данный магазин ЕДИНСТВЕННЫЙ, который действительно подтверждал этот статус. Очень быстро и чётко.
Виталий Рубан рекомендує цей магазин
26 серпня 2022

Купив: Духовка электрическая Gorenje BPSX6747A05BG

Менеджер дуже добре проконсультував по товару. Товар надійшов швидше ніж обіцяли. Магазином дуже задоволений