sasa19682068 рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Чохол для телефону Rocform, Замовлення №1920

Star Nelf рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL Black (HTK-720), Замовлення №1875, 1872

Tatiana Tatyana рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Ігрова поверхня Hator Tonn Evo XXL Black HTR-041, Замовлення №1842

Denys V. рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang 2 Black (HTA-910), Замовлення №1826

Дякую за швидку відправку
Mogikanin рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Мікрофон для стрімінгу, подкастів Razer Seiren V2 X (RZ19-04050100-R3M1), Замовлення №1759

В магазині була краща ціна на товар. Замовив вечором, на натсупний день відправили Новою Поштою і ще на наступний день я отримав. Упаковано якісно.
Анастасия Бердичевская рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Мишка Razer Basilisk V3, Килимок для миші Razer Goliathus CHROMA (RZ02-02500100-R3M1), Навушники з мікрофоном Razer BlackShark V2 (RZ04-03230100-R3M1), Замовлення №1645

Дякую продавцю за оперативну відправку та якісний товар. Однозначно рекомендую!
Tina V рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display 20000mAh 22.5W 2021 Editon Black (PPAD000101, PPADM20S), Замовлення №1677

Відправили як домовлялись. Павербанк витрачає своїх 25 % на зарядку 50% смартфона X.Redme 10 pro. Сам заряджається лише через Tipe C, прибл ніч. На ці гроші більш-менш, сподіваюсь прослужить довго.
Lonfy рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Миша HATOR Pulsar EVO Black (HTM-323), Замовлення №1707

Андрей Косарев рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang EVO Elite Black (HTA-830), Замовлення №1626

Купив навушники, прийшли у назначений термін. Сподобалася ціна. Мінусів немає окрім того, що я очікував гарантійний талон або чек на цей товар у коробці але його не було.
Андрей Ветров рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Razer Orochi V2 Wireless White (RZ01-03730400-R3G1), Миша Razer Orochi V2 Wireless White (RZ01-03730400-R3G1), Замовлення №1583