vova1969 рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: ДБЖ Kemot PROsinus-2200 12/230V (2200VA/1600W) URZ3431, Замовлення №21418

Замовив інший товар якого не виявилось. По рекомендації придбав інший даже надали знижку. комунікація, обслуговування - приємне.
Відповідь представника «Royko»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви задоволені покупкою та радите нас іншим користувачам З Повагою, Royko
РЮМ рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор K&S BASIC KSB 21i, Інверторний бензиновий генератор K&S BASIC KSB 21i, Замовлення №21428

VadimSWAT рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Інверторний газобензиновий генератор Champion 2200W LPG inverter (92001i-DF-EU), Замовлення №21430

Вдячний магазину Royko за якісний генератор, за найкращою на ринку ціною! Проконсультували з поставлених питань та своєчасно відправили, все як домовлялись. Однозначно можна порадити до співпраці.
ZAVmeh рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: ІНВЕРТОРНИЙ ГЕНЕРАТОР CHAMPION 92001 ПОДРОБНЕЕ: HTTPS://ALLIANCETECHNIKA.UA/UA/INVERTORNIY_GENERATOR, Замовлення №21423

Генератор відправили вчасно. На перший погляд сподобався. Запустився від бензина одразу. На газ прийшлось трішки дороблять штуцер з'єднання. Не зовсім підходить до Українських звичайних 45 літрових балонів. Запускається легко, без зусиль. Генератором задоволений.
Yana Kasynyuk рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S5 MAX White, Замовлення №21406

Замовляли робот-пилосос, товар відповідає опису, швидко зв'язалися, відправили в той самий вечір. Рекомендую магазин!
Альона Береза рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Вітаємо Магазин Royko, ЗАМОВЛЕННЯ: Інверторний бензиновий генератор K&S BASIC KSB 40iE S, Замовлення №21346

Хороший рівень обслуговування. Отримала консультацію, після замовлення магазин швидко опрацював його і на наступний день генератор вже їхав в Хмельницький. Доставку оплатив магазин, за що йому окрема подяку. Генератор перевірили, працює. Рекомендують магазинчик
Евгений Каменев рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Інверторний газобензиновий генератор Champion 2200W LPG inverter (92001i-DF-EU), Замовлення №21353

Anton Yeremenko рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L20 Ultra White, Замовлення №21312

Чудово та зрозуміло проконсультували (навіть в не робочий час), допомогли остаточно визначитись із моделю. Все вчасно та оперативно відправили.
Відповідь представника «Royko»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви задоволені покупкою. З Повагою, Royko
Олександр Недельский рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Каліматор , Холосанг, Замовлення №20450892380490

Игорь Хоменко рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: ДНоутбук ASUS Expertbook B1 B1502CBA-BQ2604X (90NX05U1-M02WU0) , Замовлення № #21337

Компетентний продавець , оперативно доставили товар . Рекомендую магазин та продавця .