San Sanych рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: рукавички тактичні Mechanix Wear M-Pact 3 Covert Tactical Gloves Black (MP3-55-011), Замовлення №24030345773

Рекомендую! Проверено лично! Продукция просто бомбезная??
Rusty Ралець Jones рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Куртка Mil-Tec Combat Anorak Summer - Dark Camo, Замовлення №24022179259

дякую за сервіс та за чуловий анорак, все идеально швидко та якісно!
Key Plus рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: рукавички тактичні Helikon-Tex Військові штани SFU Next Mk2 Pants PolyCotton Rip-Stop - Shadow Grey (SP-SN2-SP-35-C03), Замовлення №24030443134

Vb100 рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Helikon-Tex Merino Wanderer Cap Black, Helikon-Tex Термоактивна футболка US LVL 2 Д/Р - Black XXL, Замовлення №№ 24012742454

Описание соответствует товару, представленные на сайте образцы есть в наличии. Доставка в среднем занимает 5-7 дней с момента заказа (как я понимаю проблема в пересечении границы), На момент написания отзыва возвратов не делал. В остальном доволен, в магазине есть система скидок для постоянных клиентов. Рекомендую к сотрудничеству.
folder рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Куртка Brandit M65 Giant - Black, Замовлення №24011247292

Полностью соответствовала описанию.
Alexander Hoff рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Водонепроникний блокнот Mil-Tec 75х130 мм, Монокуляр Mil-Tec 10x25 - чорний, рукавички тактичні Alpine Crown Predator - Pixel Camo (ALC-23-037736), Замовлення №23122955083

Хороший магазин и неплохие цены. Все хорошо упаковано.
Sergey рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Зимові черевики Columbia Bugaboot Celsius – Black, Замовлення №23112015074

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Що сказати? Є великій вибір військового спорядження, взуття та одягу. Ціна на медичне спорядження вище ніж в Україні, на одяг та взуття нижча. Головне - дійсно великий вибір. Із мінусів - програма лояльності не робить для українців. Нема ні тих шалених знижок, нічого із заявлених бонусів. Але якщо набрати більше 3000 гривень в одному замовленні - доставлення в Україну безкоштовно. Тому сенс є. Користуюся послугами цього магазину вже другий рік.
Gappy рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Термобілизна флісова на блискавці Mil-Tec Olive - комплект Жіночі калоші Dry Walker Strack - Green , Замовлення №23121523911

в перший раз замовлення довго не відправляли, і це був негативний досвід. Друге замовлення відпрацювали добре, і доставка була надшвидкою
Максим рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Штурмова гвинтівка AEG Specna Arms SA-F02 Flex, Замовлення №23112770930

Замовив по вигідній ціні, на порядок нижчій ніж продають в Україні. Замовлення отримав курьєром нової пошти на 5й день після замовлення, прямо біля дому. Буду замовляти ще
11 грудня 2023 Відповісти
-Maks- рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Група товарів, Замовлення №23111041563

Вже не вперше роблю замовлення в данному магазині. Відправлення оперативно обробляється та формується, без зайвих запитань. Кінцева ціна, разом з доставкою прораховується відразу при оформлені замовлення, що є зручно. Доставка швидка, в заявлений термін. Подобається якість товару та доступні ціни.