Natalia рекомендує цей магазин
19 січня 2019

Купив: Apple Watch Series 4 GPS 44mm Gold Aluminum Case with Pink Sand Sport Band

Отличный сервис и супер быстрая доставка
Danylo Antsybor рекомендує цей магазин
16 січня 2019

Купив: Электронная книга с подсветкой Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 8GB, Замовлення №1945

Забрал без проблем у них в офисе
Наталья Дашутина рекомендує цей магазин
15 грудня 2018

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S9 SM-G960 DS 64GB Grey (SM-G960FZAD)

Сделала заказ через сайт интернет-магазина Edam, сегодня забрала телефон. Доставили быстро и оперативно. Осталась довольна качеством обслуживания и вежливостью персонала. Сразу же, на месте, дотошно проверила телефон на соответствие заявленным характеристикам и параметрам, комплектацию. Персонал магазина отнесся к этому с пониманием и ответил на все вопросы. В общем, я довольна, телефон шикарный! Рекомендую этот магазин, цены доступные.
Yurko Shelestiuk не рекомендує цей магазин
1 грудня 2018

Хотів купити: Смартфон OnePlus 6 6/64GB Mirror Black

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

категорично нерекомендую, замовив телефон казали є в наявності сьогодні відправимо чикаю уже третій день нема нічого назвязок невеходять, ладно все розумію закінчилось чи що але чому трубки небрати і непередзванювати хоча в них на сайті є що передзвонемо за 30 секунд, короче шукайте інший магазин. А ви втратили очерідного клієнта
Відповідь представника «EDAM»
Yurko, добридень. Дуже суб'єктивний допис. Це був ваш вибір відмовитись спілкуватися з нами й почати кидати слухавку через півгодини після того, як ви підтвердили своє замовлення ще раз. Судячи з дописів до інших продавців, ви вирішили не комуніціювати не тільки з нами. Про «три дні» й «назвязок невеходять» майте совість писати правду, а не емоції. Ще раз - сподіваємость на порозуміння й діалог. Бажаємо вам гарного тижня!
29 листопада 2018

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite (2016) Black, Замовлення №1761

Рекомендую. Перезвонили сразу после отправки заявки на заказ, оптравили в тот же день. Приятно удивлен за оперативность. Спасибо
Павел Буряк рекомендує цей магазин
5 листопада 2018

Купив: Apple iPhone XS MAX 512GB Gold (MT582) | 27352-05, Замовлення №1661

Рекомендую, подлинный товар, менеджеры хорошие
vova_1 не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2018

Хотів купити: Монитор

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

На сайті по замовчуванні російська мова. Після вибору Української мови, більша частина сайту на російській. Замовлення через корзину не працює
Відповідь представника «EDAM»
Дякуємо за відгук. Ми справді цінуємо Вашу думку. Ми працюмємо над трьома мовами сайту кожен день й маємо надію, що дуже скоро у вас не буде поводу для таких коментарів. Щодо кошика - величезна кількість щоденних клиієнтів не розуміє Вашого болю, адже він точно процює. Бажаємо гарного дня.
Denis Yanchukov рекомендує цей магазин
20 вересня 2018

Купив: Екшн-камера GoPro HERO5 Black (CHDHX-502), Замовлення №1461

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

S.Borisych. рекомендує цей магазин
12 вересня 2018

Купив: Адаптер Apple USB-C to digital AV Multiport Adapter MJ1K2ZM/A

Все прошло быстро и качественно. Цена на товар была самой низкой из доступных. Рекомендую всем.
Влад Раздорин рекомендує цей магазин
17 серпня 2018

Купив: Навушники TWS Apple AirPods (MMEF2), Замовлення №1359

Спасибо магазину. вчера вечером заказал,сегодня заехал и забрал товар. Все быстро и четко.