Waylander91 рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Зарядна станція VigorPool Captain 1200 (VP21-EU), Замовлення №17233

Обирав між VigorPool Captain та EcoFlow DELTA 2. Менеджер магазину порадив обрати саме Captain 1200 (хоча можна було в магазині придбати обидва). Покупкою задоволений. Рекомендую магазин і даний апарат (до того ж, він дешевший за EcoFlow.
gavronsky рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Купив: iFi Zen DAC V2 Black

Прекрасна професійна консультація, хороша знижка, швидке відправлення, приємне людяне відношення. Хлопці роблять значно більше ніж повинні б. Просто молодці, дякую.
Тетяна ТТ не рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Хотів купити: зарядна станція eco flow delta, Замовлення №17197

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

На жаль, товару немає в наявності, оплата - аванс і чекати близько 2 тижнів
Відповідь представника «АУДІО ВІДЕО СВІТ»
Доброго дня Тетяна Дякуємо за відгук. В Хотлайн є інформація: "Відвантаження зі складу: уточнюйте у продавця" На сайті написано про аванс і чекання 2 тижні. Чому відгук поганий? З повагою АВСвіт
Anatolii Palash рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Musical Fidelity m3si

Потрясающий сервис от души и с любовью. Помогли подобрать с умом, сделали приятную цену, быстро и качественно доставили и сопутствовали все время на этапе сборки. Рекомендую!
BenderRO рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Dynaudio Evoke 20 Walnut Wood

Покупал в Аудио Видео Мир-е несколько акустических систем, усилители и акустические кабеля. Проблем никаких не было. Ездил в офис на прослушивание, также доставляли домой. Можно торговаться, делают хорошую цену. Люди толковые и адекватные. Ничего впарить не пытались, все четко и по делу. Спасибо
Grumbumbes не рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Хотів купити: Акустика HL Audio B10A USB

Не сподобалося: оформлення замовлення

Магазин рассылает спам по СМС!
Відповідь представника «АУДІО ВІДЕО СВІТ»
Доброго дня Grumbumbes Спасибі за повідомлення. Ми хотіли заощадити ваші гроші, як допомогли це зробити багатьом іншим клієнтам, а це економія від 500 до 50 000 грн на одному товарі. Нам шкода, що це повідомлення у вас пройшло як спам. У вас налаштування телефону такі, що пише спам. Компанія з відправки нам пояснила, що спам це більше 2-х смс на тиждень на одного абонента. Ви отримали вперше смс за останні півроку. Також у вас включена послуга «Мої знижки» - підписані на отримання рекламних повідомлень. Якщо вам це спам, можете відключити послугу, достатньо відправити безкоштовне SMS з текстом «Стоп» на номер 878. Ви також можете написати тут номер телефону або написати нам, щоб ми виключили ваш номер з бази клієнтів. Вибачте за незручності. З повагою Команда АВМ
oleksiygalas рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: Polk Audio Signature ES20 Black

Щодо магазину - персонал чуйний і дає будь-які поради в муках вибору незалежно від кількості запитань. Відправили швидко, товар прийшов в належному пакуванні і стані. Рекомендую!
Forte600 рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Акустична система Polk audio XT 70

Заказав акустичну систему Polk audio XT 70, отримав професійну консультацію,наступного дня товар відправили. Акустика прийшла в належному вигляді! Ще отримав знижку від заявленої вартості, що дуже приємно!!! Рекомендую цей магазин!!!
Mssng Thng рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: Головка звукоснимателя Goldring E3

Все супер, ребята очень оперативно все сделали: подтвердили стоимость и наличие картриджа + бонусом организовали супер-быструю адресную доставку курьером. Картридж доставили в течение 3 часов с момента обращения. Большое спасибо, однозначно рекомендую.
Доброго дня. Як звук?
25 серпня 2023 Відповісти
Dimalelcuk рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Хотів купити: Cambridge CXA61 и Fyne Audio F500

Спасибо большое магазину за помощь в подключении акустики. Была проблема с настройкой Cambridge audio CXA61 и Fyne audio F500 После переписки с менеджером он объяснил где Я допустил ошибку и проблема сразу исчезла. Ещё раз спасибо.