Коля рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Cersanit PROFEA 150*70 + ноги S301-277, Унітаз-компакт Kolo Freja (L7922000U), Холодильник з морозильною камерою Ardesto DFM-90X, Замовлення №110564

Привітний менеджер, якісно та швидко підібрали товар. Вчасно доставили.
Алексей не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Хотів купити: Кавомашина автоматична Siemens CT636LES1

Представник магазину «ТЕХНОСТАР»
Дякуємо за відгук, товар дійсно в наявності під замовлення, найкращі умови по термінах вчасно запропоновані!
26 січня 2024 Відповісти
bohart не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Liebherr CNd 5723 Plus

На hotline та при оформленні замовлення ціна 31999 грн, а після замовлення менеджер написав що ціна буде 34763 грн. Замовлення No 109515.
Александр Записной рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Обігрівач Delonghi TRRS 0715, Замовлення №108629

Ребята стараются!
Сергій Г не рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Купив: Телевізор TLC 55c725 , Замовлення №1 від 28.06

Проблема при огляді не була виявлена, вже помітили в дома. В заміні протягом 14 днів було відмовлено тільки через сервіс. По телефону нічого не хочуть чути. Товар був у використанні. Не рекомендую. Якщо вже вирішили скористатись послугами цього магазину то ретельно оглядайте, ЗНІМАЮЧИ ВСІ захисні стрічки.
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Дякуємо за відгук, та надаємо відповідь відповідно до ситуації та законодавства: 1) людина засвідчила своїм підписом відсутність зауважень після перевірки товару під час покупки (фото документу надається). Подальша доля телевізора під час використання нам невідома. Факт прийому-передачі відбувся між сторонами якісно з обох сторін. 2) мінімум одна з умов повернення 14 днів не була виконана людиною: - товар не був у використанні і зберігає товарний вигляд і всі споживчі властивості. Наш магазин погодився повернути товар з підтвердженням офіційного сервісного центру про відсутність суттєвих недоліків та втручання в програмне забезпечення. Дана опція клієнтом не використана. Прохання всім бути уважними під час перевірки, користуватись приладами бережно та бути коректними у своїх намірах та вчинках. Всім мирного неба та швидкої Перемоги!
Надам відповіді на Ваші коментарі 1. Так Я засвідчив що телевізор немає зовнішніх ушкоджень під час купівлі. Він немає і зараз після двох подорожей до сервіс центрів. Сервіси також це засвідчили. 2. Стосовно умов 14 днів раджу Вам прочитати весь документ з усіма додотками а не аперувати по телефону трьома першими пунктами. Захист сподівачів взагалі радить в такому випадку везти товар в місце придбання а не в сервіс. 3. Стосовно умов то в цій ситуації, проблема з яскравістю є слідством внутрішнього пошкодження матриці. Яку виявили знявші всі наклейки які були наклеєні по переметру всього екрану. Тобто Я це мав зробити в магазині!? Про демонстрацію тв. У Вас Я взагалі промовчу. Якісно? це коли є умови, а не тримати панель рукою! 4. “Прохання всім бути уважними під час перевірки" - максимально уважними та знімати всі захисні елементи якщо не хочети втрапити в халепу як Я. 5. В сервісі мені показали меню в якому є час роботи тв, на час перевірки він вже проробив 14 годин, хоча в мене він працював 3 ну може трохи більше. ( звичайно я це не можу довести) це відповідь на "та бути коректними у своїх намірах та вчинках." Тому Я вважаю що він вже був у використанні. 6. Я бережно використувую техніку за яку Я заплатив корши!!!!! Та форма на Вашому сайті для, прямого зв'зку з керівництвом просто для галочки? Не рекомендую.
25 липня 2023 Відповісти
Дякую за коментар. Хотів придбати схожий товар та краще обійду цей магазин.
13 жовтня 2023 Відповісти
laposte195 рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Beko RCSA366K30W, Холодильник з морозильною камерою Beko RCSA366K30W, Замовлення №106788

Замовлення прийняли оперативно. Ціна актуальна. Товар відвантажили Новою поштою через декілька днів, довелось почекати. Холодильник працює.
Представник магазину «ТЕХНОСТАР»
Дякуємо за відгук та якісну оцінку!
24 червня 2023 Відповісти
АннаЯ рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Ванна Cersanit Sicilia 170x100 L (S301-097), Замовлення №108182

Обирали ванну за найменшою ціною, якістю ванни задоволені. Магазин дуже швидко прийняв замовлення та наступного дня вже доставили нам в Боярку. Все чітко та швидко. Ремонт тільки розпочато, отже звернемось не раз.
Представник магазину «ТЕХНОСТАР»
Дякуємо за відгук, допомагаємо з радістю!
24 червня 2023 Відповісти
Вадим Казнадий не рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung UE40T5300

Iryna Sidlecjka рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Газова плита Indesit IS5G1PMX/E, Замовлення №107165

Чудова сучасна газова плита. Дійсно достойний варіант за таку вартість. Дуже порадувала швидкість роботи інтернет-магазину: якісно проконсультували і дуже швидко зробили доставку, не дивлячись на постійні тривоги в нашій країні. Що немаловажливо – працівники магазину підняли мені плиту на 5-й поверх, демонтували стару несправну плиту та встановили нову. Як на мене це найвищий рівень сервісу. Дуже вдячна. Звертатимусь ще.
VKovTuN10 рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Телевізор TCL 55C728, Замовлення №106388

Доброго дня! Smart TV працює добре, нарікать не знайшли. Заодно хочу подякувати магазину за те, що оперативно оформили замовлення і доставили телевізор у найшвидший час.