Polina Aronson рекомендує цей магазин
31 серпня 2022

Купив: DJI Osmo Mobile 5 Athens Gray

Отличный менеджер, хорошо проконсультировал. DJI Osmo Mobile 5 Athens Gray оригинальный, новый, документы все дали.
Evgenia.dz рекомендує цей магазин
31 серпня 2022

Купив: Sigma AF 18-35mm f 1,8

Інформація на сайті відповідає дійсностіі. Дуже зручне меню для вибору. Гарний опис товарів, повноцінний і з всілякими нюансами та характеристиками. Гарантія і чек були у коробці, комплектація повна. Дякую.
Анна Михайловська рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: Фотоапарат Canon EOS RP Body

все отлично, особенно порадовала быстрая доставка
Anela рекомендує цей магазин
26 серпня 2022

Купив: Зеркальный фотоаппарат Nikon D500 body

Очікування - реальність - повне співпадіння. Фотоапарат супер! Сервіс магазину і його персонал справжні молодці!
Bodka_ zm8259 рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Купив: Карта памяти Lexar 64gb Professional 1667xUHS-II SDXC

Карту купив, якість як і очікував все працює чудово
Olyaa рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Купив: Об\'єктив Fujifilm XF 33 мм f 1.4 R LM WR

Не вперше тут купую - завжди привітні та уважні. Цього разу купувала об'єктив Fujifilm XF 33 мм f 1.4 R LM WR і отримала все у найвищій якості. Дякую вам! Я ваш постійний клієнт на віки.
Анна Доманская рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Купив: Стандартный объектив Fujifilm XF 35mm f 2,0 Silver

Дякую за швидку доставку, якість як завжди на висоті.
Andrii Sorokin не рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Стабилизатор DJI Osmo Mobile 5 (Athens Gray)

Юрій II не рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Хотів купити: Объектив Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD (для Sony), Замовлення №8833

Затравочка: не хочуть переходити на рідну мову. Замовив, оформив, дзвонять: - Добрій дэнь Юрій, кампанія фотомост бєспакоіт... далі я перекладу: - замовленого вами об'єктиву вже нема, продався. Але є іншій, такий самий, але офіційний. [німа сцена], (менеджер відверто каже що то був сірий товар), Так от для вас є офіційні але вони дорожчі на 10%, тобто на 4000грн. Не раджу.
АРУРЙ Шкокд рекомендує цей магазин
3 липня 2022

Купив: instax mini 11 purple

ціна середня, але доставка швидка