toast не рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Хотів купити: Toshiba RAS-137SKV-E3(5)-/RAS-137SAV-E3(5), Замовлення №2913853

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Немає в наявності 1 : «Вчора з вітрини продали!» - ага, на вітрині, вірю. 2 : «Ціни старі – хлопці що міняли ціни на фронті.» - невинен ні в чому. 3 : «Війна, продаються залишки». – купуй те що дають. Я: «Мене цікавить тільки наявність і ціна .» Зазвичай схема виглядає так – вибраний кондиціонер, або проданий з «вітрини», або немає в наявності. Потім вам пропонують іншу «шикарну» модель. не витрачайте час опісля: «нажаль немає». Всім миру та любові ;)
Alexander Chervyakov рекомендує цей магазин
15 лютого 2022

Купив: Leberg LS/LU-09OLi3

Замовив вчора і вже сьогодні доставили з Києва до Сум - все сподобалось- ціна та швидкість обслуговування - молодці )
Vlad рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: Mitsubishi Heavy SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S, Замовлення №818

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Замовляв кондиціонер Toshiba, але не виявилось в наявності, консультант запропонував Mitsubishi Heavy SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S який виявився по відгукам та на практиці гарною моделю, а головне дуже тихий. Також організували доставку та установку.
Елена Иващенко рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: Кондиционер Mitsubishi Heavy SRK35ZSPR-S, Замовлення №505

Товар доставили в день заказа. Заранее перезвонили, уточнили время, выписали гарантийный. Все быстро и четко. Рекомендую.
Екатерина Белова не рекомендує цей магазин
18 вересня 2020

Хотів купити: Daiko ASP-H09INX, Замовлення №00086

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Хотела приобрести данный кондиционер на сайте написано , что есть на складе , а по факту нет. Предложили кондиционер на 600 грн дороже . Не рекомендую данный магазин
Arturw8 не рекомендує цей магазин
19 червня 2020

Хотів купити: Спліт-система Midea MSR-09HRN1, Замовлення №153

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Осознанно публикуют интересное предложение, а перезвонив по заказу предлагают купить другую модель дороже на тысячу-полторы.
Volodymyr Deichuk рекомендує цей магазин
12 червня 2020

Купив: Mitsushito SMK/SMC 21 LG1

Купував кондиціонер.Як людина не компетентна в цьому питанні,потребував поради.Менеджер підкорегував мій вибір.Дуже дякую магазину Градус за консультацію,кондиціонером задоволений на усі 100%.Плюс ціна за якою я придбав дуже гарна.
Nadine рекомендує цей магазин
2 лютого 2019

Купив: Сплит-система TCL TAC-07HRA/E1

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

xLenZ не рекомендує цей магазин
12 серпня 2015

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

DRA рекомендує цей магазин
29 травня 2015