Олександр Біленчук рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Ноутбук Microsoft Surface Laptop 5 15" Black (RFB-00026), Замовлення №330288

Побачив у них Laptop на новорічний розпродаж за 30к, хоча мінімальна ціна усюди була 34,3. Думав таких акцій не буває, то все маркетинг. Але реально після свят ноут коштував свої законні 34 з гаком. Було на початку комунікації невеличке непорозуміння, викликане здебільше моєю недовірою до загадково заниженої ціни, але менеджер по телефону і консультант на місці зробили усе можливе, щоб виправити ситуацію і я залишився задоволений покупкою. Магазин наполегливо рекомендую.
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів Приємного користування та до нових зустрічей.
andrello не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Хотів купити: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX8 (82WK000CUS)

передзвонили щоб запропонувати гірший товар, а цей типу в резерві
Відповідь представника «iTMag»
andrello, добрий день! Ми вдячні Вам за відгук. Будь ласка, вкажіть номер Вашого замовлення щоб ми могли перевірити всю інформацію та вплинути на можливе врегулювання питання.
будь ласка. 543200
4 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «iTMag» відповів на коментар andrello
Ми перевірили інформацію, що обраний вами ноутбук вже був зарезервований для іншого клієнта. Менеджер повідомив вас про це та запропонував вам альтернативний варіант або можливість замовити його спеціально для вас, як це було вказано на сайті. Вам були надані умови, але ви відмовились від цієї пропозиції.
4 січня 2024 Відповісти
Igor Rk рекомендує цей магазин

Купив: HP EliteBook 650 G9 (4J7W3AV) , Замовлення №878095

Vadim Galuzo рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro 256GB eSIM Blue Titanium (MTQV3) и Apple Watch Series 9 GPS 41mm Silver Aluminum, Замовлення №775763

Купил Apple iPhone 15 Pro 256GB eSIM Blue Titanium (MTQV3) и Apple Watch Series 9 GPS 41mm Silver Aluminum Case with Winter Blue Sport Loop (MR923) . Цены очень "приятные". Забрал заказ в удобное для себя время, не успел приехать и для меня товар "придержали" на день.
Іра Біляк рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Ноутбук HP ENVY 16-h1055cl (7H3N8UAR), Замовлення №Ноутбук HP ENVY 16-h1055c

Чудове обслуговування, підбір товару, гарна ціна. Замовляла ноутбук HP, задоволена на 100%. Дякую! Магазин рекомендую.
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів. Приємного користування та до нових зустрічей.
Paradox рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa1093dx (7N3S2UA), Замовлення №545520

Ноутбук працює відмінно, відправили швидко, все відповідає заявленим характеристикам, тож магазин можу рекомендувати.
Дмитрий Бучек рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G614JV (G614JV-AS73), Замовлення №993531

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Спасибо Кириллу, нашел мне альтернативный ноутбук на мои нужды.
Artvd рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3), Замовлення №965666

Купляв на подарунок. Відправили швидко, товар в фірмовій упаковці, чеки та гарантія заповнені повністю. Все працює добре. Можу рекомендувати магазин.
Vitalik Tarasenko рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 KF (KF5-G3US353SH), Замовлення №Номер заказу: 565578

Все було швидко та добре. Я рекомендую магазин ITMag, доя всіх покупців.
Саша Катревич рекомендує цей магазин
21 грудня 2023