В'ячеслав не рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Хотів купити: In-Sink-Erator Model 66

Сподобалося: відповідність умов оплати

На цьому сайті була вказана найнижча ціна на товар. Подзонивши в магазин, дізнався, що от буквально в той же день постачальник змінив ціну, яка зросла з 8.7K до ~15.5K, але мені зроблять знижку та продадуть за 14К. На наступний день на сайті залишилась стара ціна в 8.7К. Не рекомендую.
Oleksandr Kozlov рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: AV-ресивер Denon AVR-S750H, Замовлення №59000789895182

Вдруге висловлюю вдячність Владиславу за допомогу, підбір товару, експертні поради та прагнення найти оптимальне рішення. Магазин рекомендую для співпраці за всіма пунктами. Дякую за гарну акустику та аксесуари!
Назар рекомендує цей магазин
18 листопада 2021

Купив: Саундбар Yamaha YAS-109 Black

Перший раз купував в цьому магазині і був приємно вражений!!! Задзвонив уточнити декілька питань, в.т.ч. чи є в наявності (багато магазинів пише що є по цікавій ціні, а по факту не має). Всю інформацію, яка для мене була важлива, надали. Відправили день в день, я зранку одержав (і це дуже круто). Товар прийшов цілий, запакований і ніхто його не відкривав, крім мене))) Дякую Вам за якісний товар, кваліфіковану консультацію і швидку доставку!!! Бажаю Вам процвітання!!!
VadimK73 не рекомендує цей магазин
8 квітня 2020

Хотів купити: Вытяжка телескопическая Gunter&Hauer AGNA 1000 GL

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

На сайте нет возможности выбрать перевозчика для доставки. По телефону подтвердили наличие товара, но цену назвали больше на 300 грн., чем на сайте. Не рекомендую.
Олег Климчук не рекомендує цей магазин
2 квітня 2020

Хотів купити: Вбудована мікрохвильва піч Gunter&Hauer EOK 2502

Декілька разів пробував заказати цей товар й без толку.То товара немає,то під заказ,то вам перезвонимо.Договорились під заказ(товар мав прийти через місяць).Попросили 100-200 грн. авансу. Пройшло 2 місяці-ні товару, ні звінка,ні інформації.Хоча на сайті пише,що товар є в наявності.Не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «INTERBAY»
"Вбудована мікрохвильва піч Gunter&Hauer EOK 2502" - это новый вид товара, идущий на замену EOK 25 BL по цене этой модели. Происходило формирование заказа этой модели.Оговаривалось ожидаемое время поставки. Ожидаемый завоз этой модели от поставщика еще более месяца назад. Приносим извинения от лица поставщика в свете последних событий и затрудненной работе таможни в связи с этим.
Ваш магазин й попередню модель EOK 25 так само обіцяв привезти. Але ніхто не зателефонував й не вибачився.Така сама історія з замовленням по новій моделі EOK 2502. Й останні події тут ні до чого (я маю на увазі пандемію).Замовлення робив декілька місяців назад.Відповіді й реакції ніякої.
3 квітня 2020 Відповісти
Dmitry K. не рекомендує цей магазин
24 березня 2020

Купив: Denon AVR-X1600H, Замовлення №8058

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Andrey Kabardynskyy рекомендує цей магазин
14 березня 2019

Купив: DENON AVR X1500H

Позвонили оперативно.Профессионально разъяснили все технические аспекты.Предложили более современную модель по очень интересной цене.После получения AV ресивера,сотрудник магазина,Владислав помог в выборе акустики.Все на высоком профессиональном уровне и главное не навязчиво.
Vetochka не рекомендує цей магазин
12 березня 2019

Хотів купити: Варочная поверхность

товара в наличии нет. Не тратьте свое время.
Відповідь представника «INTERBAY»
Уважаемый клиент. К сожалению, Вы не описали всей ситуации. Да, мы проверили наличие на складах необходимого Вам товара, что, безусловно, заняло некоторое время. И его на тот момент не оказалось не только у нас, но и на складе дилера производителя. Вам были предложены варианты замены данной позиции. Вы отказались. Благодарим за Ваш отзыв о нашем магазине. Приносим наши искренние извинения в связи со сложившейся ситуацией. Команда ИМ "Интербэй"
Володимир не рекомендує цей магазин
6 липня 2018

Хотів купити: Моноблочна акустична система Yamaha WX-010 White (YZV30830)

Замовив товар по телефону, три дні обіцяли доставити, розповідали про поломку автомобіля, на 4 день всі телефони виключені. Доставку так і не виконали.
Remik рекомендує цей магазин
23 травня 2018

Купив: Кухонная мойка Granado Murcia Terra

Заказал кухонную мойку. Оказалась в наличии и по указанной на сайте цене. Хочу заметить, что цена самая низкая по хотлайн. Договорились о бесплатной доставке на следующий день в удобное для меня время. Чуть позже дозаказал смеситель к мойке. Тоже был в наличии и тоже по минимальной цене. Привезли все точно в срок. Магазином абсолютно доволен. Всем рекомендую.