Ageispolis рекомендує цей магазин

Задоволений ))
Дядько Іван рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace 2 16/512GB Glacier Blue, Замовлення №110705

Купив у россрочку смартфон, зручно було в додатку приват24 просто підтвердити покупку.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Іван, дякуємо що обрали цей сервіс для оформлення замовлення.
Катерина Ващук рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds2 Pro Bora Purple (SM-R510NLVA), Замовлення №110751

Довго шукала по магазинам цей колір по адекватній ціні, тут знайшла, кур'єр привіз на роботу в той же день, протестувала на місці, дуже чемний хлопець, розповів про все, бо в нього попередня модель бадс, залишилась задоволена від покупки і взаємодії з цим магазином.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Катерина, стараємось, дуже приємно за відгук про нашу роботу.
Synkro рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Веб-камера Logitech C922 Pro Stream (960-001089, 960-001088, 960-001087), Замовлення №110756

Нічого не розумію в вебкамерах, але тут підібрли те що мені треба, для стрімів саме те. Дякую за допомогу, окрема подяка менеджеру Павлу.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Павла відзначили, дуже старанний хлопець, дякуємо за відгук!
Onuka рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 6/128GB Glacier Blue, Замовлення №110450

Не могла вирішити де купувати, вибрала по назві магазину))))) реально все окей)))
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Вдячні за довіру і зворотній зв'язок!
MissMoon рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: miband 8, Замовлення №110688

відправили на поштомат через 2 години після. отримала ввечері, коробка запак, все ок.
Дякуємо за відгук!
Бод рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Смарт-годинник Amazfit T-Rex 2 Ember Black, Замовлення №110718

Дуже задоволений, забув взагалі про цих хлопців, бо вже не живу на лівому березі, нагадали мені про мої старі покупки і дали знижку, доставили кур'єром товар в той же день
Звертайтесь ще!
Представник магазину «All Ok - Все О'кей»
Дякуємо що вибрали саме нас!
25 жовтня 2023 Відповісти
Николай Хлебченко рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: poco m4, Замовлення №110444

привітний персонал, на позитиві, що зараз дуже необхідно в важкі часи, все чітко і в строки, за передплату не переймайтесь, розумію такий підхід зараз.
Вика Хализова рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Смартфон Oukitel WP22 8/256GB Black, Замовлення №3270407917

Хороші ціни на товари, гарне ставлення до клієнтів, швидко працюють, доставка теж швидка. Проблем не виникало, все добре. Я задоволена. Дякую!
Inna Bulii не рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Смартфон Blackview BV7100 6/128GB Conquest Black, Замовлення №50368

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек