Александра Б рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB White Titanium (MU7D3), Замовлення №7363

Придбала тут одразу два телефони. Обидва новеченьки, не вскривалися, обидва оригінал. Магазин знаю давно, тому можу рекомендувати без побоювань.
Максим4441 рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №7190

Доволен всем, еще кто пробки с киевских дорог убрал, чтобы курьер быстрее до места добирался и было бы все просто идеально... Магазин однозначно раджу!
Torymaya рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №7205

Вперше потрапила на цей магазин і одразу в саму точку - і ціна і наявність і компетентність продавця, все як для мене.
tonua рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №7238

айфон 15 про макс отримала, новий, без дефектів, гарнтійний талов вклали
Anton1221 рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №7572

на відправку довго очікувати не довелось, повідомлення отримав приблизно через годину, смартфон як і має бути
Palina Sigareva рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Blue, Замовлення №7065

на диво все швидко та без нюансів, вперше з цим магазином і одразу в яблучко: дякую
German_Brewer рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Blue Black Trail Loop - S , Замовлення №7044

Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Blue Black Trail Loop - S M (MRF53) отримав, новий, упаковка ціла. У магазину була найнижча пропозиція, тому обрав саме його.
Коля Юр'єв рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №7060

Скажу коротко, бо як все добре, то й розписувати немає що: айфон оригінал, був у наявності, ціна на сайті вказана вірно. Мені дуже швидко перетелефонували мені, хоч я залишила заявку майже ввечері, та ще й в суботу, і зробили оформлення покупки. Наступного дня айфон вже був у мене. Дякую.
Vania397 рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium (MTUV3), Замовлення №6594

Купили тут з дружиноою одразу два смартфони - смартфон Apple iPhone 15 Pro Black Titanium 128GB та Apple iPhone 15 Pro Black Titanium на 256GB. Замовлення робили через цей сайт, але забирали самостійно з магазину. Перевіркою та демонстрацією телефонів займалися одразу два співробітника магазину, тому все було швидко. При цьому упаковки розкрили при нас, тому ми впевнені, що сматрфони абсолютно нові.
kotm1l рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Silver (MQ103), Замовлення №6588

ціна була вказана вірно, в наявності телефон також був