Bakunikolay88 не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2022

Купив: Навушники, гарнітури Xiaomi Mi Air 2s White (TWSEJ05WM/BHR4017CN) від, Замовлення №10310075

Відповідь представника «TTT.UA»
Добрий день. За Вашим зверненням, щодо повернення коштів, було прийнято позитивне рішення, для цього Вам необхідно звернутися до магазину, в якому Ви купували пристрій. Всього найкращого.
Andrew BAN не рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Хотів купити: Фен Philips HP8232/00

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна в Hotline від ТТТ - 1199 грн. Ціна у них на сайті, коли переходишь за посиланням в Hotline - 1299 грн. Ненадійні, мінус за спробу ввести в оману.
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрий день. Актуальною є ціна саме на офіційному сайті. Для оновлення цін на сторонніх ресурсах необхідний певний час, тому з технічних причин іноді можуть бути розбіжності. Наразі даний товар доступний за ціною 1299 грн та ціна на hotline.ua відповідає ціні на офіційному сайті. Якщо Вам товар актуальний, ми як виняток, зможемо Вам оформити замовлення за ціною 1199 грн, для цього зверніться сьогодні до нашого контакт-центру за номером телефону 0 800 507 111.
Jada рекомендує цей магазин
15 вересня 2022

Купив: Nokia Smart TV 4300A

Отличный магазин. Уже не первый раз пользуюсь их услугами, всегда все на высоте. Так держать!
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрый день. Мы рады, что Вы остались довольны работой нашего магазина. Спасибо за Ваш положительный отзыв. Будем с удовольствием ждать Ваши новые заказы. Всего доброго.
Ruth рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32, Замовлення №10809092

Ввечорі замовили. На наступний день забрали. Приємно, що планшет був в наявності. Бо в декількох магазинах або був відсутній, незважаючи на заявлену наявність, або з вітрини. Рекомендую до співпраці
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрий день. Дякую, що вибрали наш магазин. А також що знайшли час на відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені покупкою та нашою роботою. Будемо із задоволенням чекати від Вас нових замовлень. Всього найкращого.
KVV_73 рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Відеореєстратор 70mai Smart Dash Cam Pro Plus (A500s)

Переживал, когда делал заказ из-за большого количества негативных отзывов, но все прошло очень хорошо. Заказ сделал поздно вечером, утром сразу же перезвонили, уточнили детали оплаты, куда отправлять, в этот же день отправили. Товар новый, все в комплекте. Сделкой доволен, негатива нет совсем. Рекомендую
666kvn рекомендує цей магазин
7 серпня 2022

Купив: Кабель 2E USB 2.4 Lightning Data/Charge Spring Metal 1m, Silver

Оперативно доставили, сочетание цены качества-супер
Відповідь представника «TTT.UA»
Добрий день. Дякуємо, що вибрали наш магазин, а також, що знайшли час на відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені покупкою та нашою роботою. З задоволенням чекатимемо від Вас нові замовлення. Всього найкращого.
Игорь Пляцок не рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Хотів купити: Alpine UTE-201BT

Позвонил в магазин что бы заказать Alpine UTE-201BT, она стояла 3800грн, а когда они мне позвонили что бы оформить заказ то магнитола уже стоит 4800грн. Худший магазин.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Наскільки нам відомо, з Вами зв'язувалися та запропонували товар за старою ціною, але Ви відмовились. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Всього найкращого.
Anton рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 липня 2022

Купив: Nokia G20

Не рекомендую данный магазин. Купил телефон в марте месяце, забрали на гарантию через г. Киев. Жду уже 1,5 недели. Написал заявление на обменный фонд. Ни телефона, ни денег, ни замены.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Всього найкращого.
pesh_o рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M12 4/64GB Black (SM-M127FZKV), Замовлення №160258

Все норм.
Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Дякую Вам за позитивний відгук про наш магазин. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашою роботою. Будемо з задоволенням чекати від Вас нові замовлення. Всього найкращого.
Alina не рекомендує цей магазин
22 червня 2022

Хотів купити: Праска з парою Zelmer ZIR3000 Stiro, Замовлення №11906052

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «TTT.UA»
Доброго дня. Вибачаємось за доставлені незручності. Хочемо подякувати, що звернули увагу на цю ситуацію. Інформація передана керівництву для розгляду та вживання необхідних заходів щодо покращення якості обслуговування. Сподіваємося, що цей інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії загалом. Надалі також гарантуємо високий рівень обслуговування та сподіваємось на взаємовигідну співпрацю з Вами. Всього найкращого.