Taras Antoniuk рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №39543

Дякую менеджерам за оперативність. Відправили на протязі години після оплати, на наступний день телефон був вже в мене. Ціна найнижча на ринку. Радий що вибрав цей магазин. Однозначно рекомендую.
Tal рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Lenovo Yoga 7pro, Замовлення №2401008

Брав ноутбук Yoga Pro 7, все чітко, без затримок та сюрпризів, ціна актуальна наявність теж, магазин рекомендую!
Vovki25 рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон realme GT 5G 8/128GB Dashing Silver, Замовлення №59 0011 0009 3485

Все чудово і добре, посилка швидко прийшла, ціна адекватна.
Антон Онукевич рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAA), Замовлення №2400932

Замовляв планшет Samsung Galaxy Tab S9, звязались за деякий час, після оплати відправили в той самий день, товар новий та відповідає опису, сервісом задоволений, товаром теж. Рекомендую даний магазин, замовляю тут не вперше.
Євгеній Кутепов рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Green (SM-S918BZGD), Замовлення №2400584

Дмитро Клюквін рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW23), Замовлення №ч/з тг

Проконсультували, зробили гравіювання, привезли. Ціна як на сайті (без комісій за перевод або без доставки НП за 2к). Мак в порядку, дяка)
Ygor67 рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Навушники TWS Samsung Galaxy Buds FE Graphite (SM-R400NZAASEK), Замовлення №Samsung Galaxy Buds FE Gr

Vlad Gorbachov рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 SM-S9110 8/256GB Cream, Замовлення №2400411

Все добре. Відправили швидко. Мені все сподобалось. Рекомендую цей магазин
Ігор Винокур рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №39017

Рекомендую цей магазин, купляю тут не вперше. Замовив та оплатив за найнижчою ціною планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Black (Global) в обід. Через 2 години він був відправлений, а наступного дня зранку я вже його отримав. Все пройшло блискавично та безпроблемно.
Sergey Khomenko рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch6 40mm Black (SM-R930NZKA), Замовлення №38838

Магазин рекомендую. Товар в наявності, все працює, ціни актуальні. З доставкою чи оплатою проблем не виникало.