18 серпня 2015

Купив: Смартфон Lenovo S668T (Grey)

Очень удобный сайт, приятная девушка консультант, отправка в тот же день, диктую адрес ... и приятная новость для меня, магазин в моем родном городе Ровно, забрал на офисе - здесь вообще удивили приятно, чай, кофе, бутерброды и ну просто отличнице девушки грамотно подкованы в своем деле с улыбками от которых настроение само поднимется на 5+, я приятно был удивлен - РЕКОМЕНДУЮ ВСЕМ !!!
30 червня 2015

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, сервісна підтримка

Не сподобалося: видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

anbendas рекомендує цей магазин
17 листопада 2014

Заказывал Lenovo S898t+ , в подарок была пленка и чехол (силикон), все приклеили и одели) Заказ был в 14.00, забирал в Киеве на следующий день в 12,00 по Новой почте, доплата за доставку и пересылку денег около 115 грн. Менеджер вежливый, ответил на все вопросы. Телефон отличный, но присутствуют иероглифы (очень мало), не работает встроенная галерея, не отключается звук камеры
7 листопада 2014

Купила S850 в розовому кольорі, телефон дуже елегантний, дорого виглядає і працює без нарікань, вірю що так і далі буде, поки задоволена. Про магазин: Претензій до роботи не маю, чемний консультант, вчасна доставка і на момент купівлі найкраща, тобто найдешевша ціна. Ризикнула купити по передоплаті на карту на ПриватБанка, отримала:) і з економила на доставці - виправдано якщо є довіра до магазину. Загальна оцінка - тверда 5.
11 жовтня 2014

Нормальний добре працюючий магазин, дуже доступна консультація і просто приемний консультант (мені попалась діівчана з чарівним голосом:)) Про телефон, Купив Lenovo S860, За цю ціну - шндевр в Леново, радуе все, екран 5,3 дюйма, все дуже шустро і сам смарт і интернет и игркхи (поставив першу попапшу щоб потестить), до цього був 2 місяці S660, закоховся в Леново але захотів більшого, 660 з батареею 3000Ач тримав 3 дня активної роботи, розраховую що цей триматиме 4 дня.