Bulkarr рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Зимові шини Kleber Krisalp HP3 (205/65R15 94T), Замовлення №4987

При замовленні узгодили умови доставки та оплати. Доставка зроблена вчасно. Єдине прохання - зробити привабливими умови безготівкової оплати.
25 січня 2018

Купив: Зимові шини Michelin Primacy 3 (205/55R16 91V), Замовлення №23452135

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Спасибо магазину, я долго искал эти шину и купил тут, все прошло вообще без проблем без проедоплат, и сразу же переобули! Спасибо рекомендую !
30 липня 2015

Купив: Зимові шини Dunlop SP Sport 6060 (195/55R15 85V)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Купил шины в через интернет магазин, рискнул на предоплату. Пришли за один день, дата производства и страна совпала. Спасибо больше.Буду вашим постоянным клиентом.
28 липня 2015

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

25 липня 2015

Купив: Зимові шини Cordiant Sport 2 (185/60R15 84H)

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент, відвантаження товару

Никогда не писал отзывы но тут я был удивлен обслуживанием и работой этого интернет магазина. Товар получил через один день после заказа! Ребята отработали на все 100 % что в наше время редкость . Огромное спасибо побольше вам заказов !!!!
22 липня 2015

Купив: Зимові шини Nexen N'Blue HD (195/60R15 88H), Замовлення №2255

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Неделю назад купил шины Nexen NBlue HD очень доволен качеством и обслуживанием.
20 липня 2015

Хотів купити: Зимові шини Continental ContiEcoContact 5 (205/60R15 95V) XL

Покупал здесь резину...доставили во время ребята молодцы!! цены приемлемые)) рекомендую!!
Artemko рекомендує цей магазин
14 квітня 2015

Отправили в день заказа, как и обещали. Магазин рекомендую.
30 січня 2015

Не сподобалося: асортимент, сервісна підтримка

А мне не понравился менеджер и колеса долго ехали.
29 січня 2015

Сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення через корзину, асортимент

Хороший магазин. Заказывала шины. Единственное что долго шли. А так все ок)