Vitalii рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V15 Detect+ (443080-01), Замовлення №223702

Магазин с отличным сервисом, рекомендую) Но описание товаров которое предоставляет Хотлайн не является корректным
Никова Бэнкс рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: EFDELTA1300-EU, Замовлення №221388

Ще у листопаді купила тут зарядну станцію. Відгук спеціально пишу через два місяці, бо був час впевнитися у якості проданого товару і рівні довіри до магазину. Мій висновок - DiDi продає якість.
Danila Balomozhnov рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 500EU (PB930975), Замовлення №222198

Портативная электростанция Jackery Explorer 500EU оформлена була мною в один день з отриманням. Доставка до дому на протязі двох годин. ВВічливий представник від магазину і позитивні емоції від покупки. Магазину 5 балів за роботу.
katyayurievna рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Замовлення №221429

Дякую за швидку доставку, тепер ми зі світлом))))
Антон Швень не рекомендує цей магазин
24 грудня 2022

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Star Lord Display 22.5W 20000 mAh White (PPXJ060002, PPXJ080002)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Продають товари яких немає на складі та навіть в Україні, беруть за них передплату на карту з комісією 1%, обіцяють вислати на наступний день. Через 5 днів телефонують і кажуть ще почекати. Після очікування товару в 10 днів ще 3 дні повертають кошти, але вже без комісії… P.S.: не перше замовлення товару, якого насправді немає в наявності, але з передплатою вперше
КатеринаG рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: EcoFlow DELTA (EFDELTA1300-EU), Замовлення №221653

Мене потішила відповідальність персоналу і людяний підхід. Я просила якомога скоріше доставити і мені без проблем пішли на зустріч. Дякую вам!
Nik Nik рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №0053505

Люблю цей магазин, вибрав, на наступний день отримав в магазині. Дякую хлопцям
Viktoriabasista рекомендує цей магазин
19 грудня 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Mini (DELTAmini-EU), Замовлення №221612

Зарядна станція приїхала вчасно. Зауважень не маю. Номер замовлення 221612
Natashechka08 рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow Delta Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №221422

Це реальне спасіння, бо станція у наявності у наш час це щось. Зателефонувала десятку магазинів і тільки у ДІДІ інформація на сайті співпала з реальністю. Дякую продавцеві за чесність поданої інформації!
Денис Гладченко рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Спутниковый модем Starlink Internet Satellite Dish Kit v2, Замовлення №0053248/1

Супутниковий модем Starlink Internet Satellite Dish Kit v2 привезли одразу до офісу, запропонували послуги по встановленню.