Andrey777999 не рекомендує цей магазин
24 січня 2021

Хотів купити: Электробритва мужская SO White 3D Smart Shaver White ED1

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Заказ сделал через телеграмм !!! По внешнему виду коробки я уже понимал ,что меня ждёт внутри неё ! В итоге внешний вид электробритвы был в ужасном состоянии!!!! Такое впечатление , что ею пользовались! Не рекомендую магазин!!!
Олександр Григоренко рекомендує цей магазин
27 листопада 2020

Купив: Bluetooth Plantronics Explorer 80

Не сподобалося: сервісна підтримка

Заказывал гарнитуру Bluetooth Plantronics Explorer 80. Пришла во время, с доставкой все ок. Через два месяца просто перестала работать. Вернул по гарантии. Через месяц перезвонили, сказали ремонту не подлежит и вернули деньги. В целом хорошо, признали случай гарантийным. Может из-за карантина, но ждать пришлось месяц.
Dmitriy Gylko не рекомендує цей магазин
4 серпня 2020

Купив: Повторювач Xiaomi Mi WiFi Ampllfier 2, Замовлення №000003005

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Александр Степанча рекомендує цей магазин
27 липня 2020

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 4/128GB Grey NFC, Замовлення №3456235

Не сподобалося: сервісна підтримка

Купил телефон, на следующий день получил на Новой почте. Бесплатная доставка. 1 год гарантии, чехол, наклеена гидрогелевая плёнка. Но это все с завода. Коробка запечатана в плёнку, т. е. не вскрывалась. Майфон в подарок положил салфетки для протирки экрана и фирменный пакет. Но, главное, порадовала цена. Рекомендую этот магазин.
Alex32 рекомендує цей магазин
12 липня 2020

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB Green, Замовлення №Xiaomi Smartphone

Заказал вечером, утром пришло. Еще и мышь заказал которая была на складе, новинка. Все новинки, и по самой низкой цене. Еще отдали по вчерашней цене, положили всю документацию, да еще и салфетка с кулечком. Думаю вы знаете что нужно делать... Ах, да, доставка бесплатная, кроме наложенного платежа.
Сергей Погудин не рекомендує цей магазин
25 травня 2020

Купив: Samsung Galaxy A50 2019 SM-A505F 6/128GB Blue (SM-A505FZBQ)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Сергей Dobrovolskyy не рекомендує цей магазин
10 травня 2020

Купив: XIAOMI Redmi 8 4/64GB Dual sim (onyx black) Global Version, Замовлення №134

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Денис Галёпа не рекомендує цей магазин
8 травня 2020

Купив: Беспроводной маршрутизатор (роутер) Xiaomi Mi WiFi Router 4C (DVB4209CN), Замовлення № 000001468

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не рекомендую данный магазин ! Потратите только время ! в корзине указано, что доставка 0 грн ,а по факту доставили за мой счет. на горячей линии утверждают, что у них где-то написано про бесплатную доставку на сумму заказа от 500 грн .
Иван Васильев не рекомендує цей магазин
19 липня 2019

Купив: Смартфон Xiaomi Mi Play 4/64GB Blue, Замовлення №Xiaomi Mi P

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару

Без ответственный магазин, обещают но не выполняют обязательства, доставка или затянутая или ее отменяют без предупреждения а вы ждите заказа((
Відповідь представника «MOB store»
Доброго дня Іван, відповідно до вашого замовлення вам була відправлено смс з відміною замовлення. Відповідно вам оператор запропонував інший колір телефону, ви від нього теж відмовилися, наш оператор попросив у вас вибачення за те що данного кольору немає в наявності
"вам була відправлено смс" - это только оправдания, ни какого смс не приходило, информацию что его нет я узнал после повторного звонка (долго не было информации по доставке), и именно тогда и переложили другой цвет телефона. И да оператор попросил прошение за данную ситуацию ((
8 серпня 2019 Відповісти
Oleg_Pavlik рекомендує цей магазин
7 березня 2019

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 4x 3/32GB Black, Замовлення №0011705

Ну що тут горовити. Доставка оперативна, замовив і на наступний день вже в Києві! Ціна дешевше чим в конкурентів. Все просто, Замовив і забрав! Так і повинно бути!!! Дякую. Буду вас рекомендувати. Дякую за безкоштовну доставку