Ed Sok рекомендує цей магазин
25 січня 2023

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 8GB Black, Замовлення №59661

Заказал электронную книжку Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. Заказ доставили в Черкассы на следующий день. Отличное приобретение на подарок. Качественный продукт. Amazon одним словом. Спасибо Megabite!!!
Dead Inside не рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle 5 Black, Замовлення №59587

Відповідь представника «Megabite.ua»
Добрий день. На сайті вказано що книга зі слідами експлуатації і без упаковки. Kindle 4 і Kindle 5 це одне покоління, різниця тільки в кольорі. Повернення товару 14 днів без запитань.
Інна Бордзіловська рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: павербанк, Замовлення №№ 59440

Замовила павербанк від Сяомі, оплатила карткою на сайті. Відразу на почту прийшов чек та номер замовлення. На наступний день відправили. Товар оригінальний. Ми задоволені
Serg Mikhailov рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: Amazon Kindle 10 th Gen. 2019 Black 8 Gb, Замовлення №59365

Профессиональный подход, грамотная работа менеджера. Отправка в срок. Товар в фирменной упаковке. Отличный магазин. Рекомендую!
Максим Клабан не рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black, Замовлення №59300

Товар прибув у робочому стані
Sasha Vdovichenko не рекомендує цей магазин
25 листопада 2022

Купив: Kindle Paperwhite 2017. HD экр. Все форматы. FB2. Черный. Гарантия

Гарантії на товар немає,хоча на сайті запевняють що є .Почитавши відгуки ,повертати товар продавцю не став -можливо взагалі залишитися ні з чим .Магазин категорично не рекомендую !
Відповідь представника «Megabite.ua»
Добрий день, Олександр. Ви не в нашому магазині придбали книгу. Ми не прошиваємо книги на FB2. До кожного замовлення надаємо гарантійний талон
Владимир Рожнов рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Чехол Armorstandart Smart Case для iPad mini 5 (2019) Midnight Blue (ARM54804), Замовлення №59043

Дуже швидко відправили. Товар якісний.
Сергей Гудзий рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 4/64GB Carbon Gray, Замовлення №59023

Denis Frizh рекомендує цей магазин
12 листопада 2022

Купив: Armorstandart для Kindle Paperwhite 11th Black (ARM60749), Замовлення №58940

Покупал товар с доставкой Новой Почтой наложенным платежом. Всё пришло хорошо упакованным, целым. Товар соответствовал заказу. Работники магазина помогли продлить период хранения на НП. Покупкой и работой магазина доволен, рекомендую.
Ivan Hrytsai не рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Купив: Електронна книга Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 11th Gen. 32GB Refurbished, Замовлення №53331